Vytunit si školu? Jasně.

Letos jsme se opět zapojili do projektu Magistrátu města Olomouce s názvem „Vytuň si školu“. V projektu jde o to, že žáci předkládají návrhy, jak by mohli vylepšit prostředí školy, kterou navštěvují.

Náš tým letos navrhl venkovní altán, který je uspořádán do tvaru šestiúhelníku a zároveň zastíněn velkým slunečníkem. Součástí altánu je i mnoho truhlíků, ve kterých se mají pěstovat bylinky a zelenina. Jelikož plodiny spotřebují hodně vody, bude instalován i sud na dešťovou vodu, která bude sloužit jako zálivka.

S naším návrhem jsme úspěšně prošli oběma soutěžními koly a obsadili 3. místo, se kterým se pojí finanční částka 35 000 Kč na vybudování projektu. Ihned po tomto úspěchu jsme se pustili do prací, abychom vše stihli dokončit do prázdnin. Do díla se zapojilo množství žáků a pedagogů a altánek už stojí a slouží svému účelu.

Mnohokrát děkujeme všem, kteří nás podporovali a pomáhali nám.

Milan Absolon

 

Používáme cookies a obdobné technologie nezbytné pro správné fungování webu, a dále pro účely analýzy provozu a návštěvnosti a personalizaci obsahu a reklamy. Výběrem „Přijmout vše“ udělujete souhlas se zpracováním všech volitelných druhů cookies pro tyto zmíněné účely. Zpracování volitelných cookies můžete také odmítnout. Více informací v Zásadách používání souborů cookies.
Cookies settings
Přijmout
Odmítnout
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Jaké soubory cookie využíváme?

Na našem webu využíváme jen nezbytné soubory cookie - ty jsou reakcí na Vámi provedené akce, které představují požadavek na služby, jako jsou nastavení vašich předvoleb ochrany osobních údajů, přihlášení nebo vyplňování formulářů.

Tyto soubory cookie neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.

Soubory cookie pro lepší funkčnost

Tyto soubory cookie umožňují poskytovat vylepšenou funkčnost a přizpůsobení webové stránky. Mohou být nastaveny námi nebo poskytovateli třetích stran, jejichž služby jsme přidali na naše stránky. Pokud tyto soubory cookie nepovolíte, některé nebo všechny tyto služby nemusí fungovat správně.

Jak dlouho zůstanou cookies v mém zařízení? Doba, po kterou soubory cookies zůstanou ve vašem zařízení, se odvíjí od toho, zda se jedná o „trvalé“ nebo „relační“ soubory cookies. Trvalé soubory cookies budou uloženy webovým prohlížečem a zůstanou platné až do nastaveného data vypršení platnosti, pokud je před vypršením platnosti neodstraníte (u nás je to 180 dní). Relační cookies naopak vyprší na konci vaší webové relace, když se webový prohlížeč zavře.
Save settings
Cookies settings