Mgr. Vladimíra Švecová ředitelka školy
  tel.: 581 114 234
  mobil: 703 140 331
  e-mail: svecova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Andrea Krátká
zástupkyně pro II. stupeň
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 231
Úterý 15:00 – 15.30  mobil: 703 140 333
Středa 13.30 – 14:00 e-mail: kratka@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Ilona Rohánková zástupkyně pro I. stupeň
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 233
Čtvrtek 14:30 – 15:30 mobil: 703 140 332
  e-mail: rohankova@zs-zeyerova.cz
Kontakt

Základní škola Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace
Zeyerova 28/970
779 00 OLOMOUC

tel: 581 114 232
e-mail: info@zs-zeyerova.cz

Kalendář akcí

S písničkou na cestu kolem světa

Koncert MFO, 1. ABC
20. 2. 2020

 

Plavecký výcvik
2. AB
20. 2. 2020

 

Recitační soutěž
Školní kolo, 4. + 5. ročník, 14:30
20. 2. 2020

 

Recitační soutěž
Školní kolo, 2. a 3. ročník, 13:15
21. 2. 2020

 

Beseda s Policií ČR
5. BC
21. 2. 2020

 

Soutěž: Pangea
Školní kolo, 9. ročník
21. 2. 2020

 

Beseda s Policií ČR
2.B, 3. AB, 5.A
24. 2. 2020

 

Lyžařský výcvik
6. ABC
24. – 28. 2. 2020

 

Mimořádně třídní schůzky
pouze pro třídu II.A, 16:30
25. 2. 2020

 

Soutěž: Pangea
Školní kolo, 7. ročník
25. 2. 2020

 

Beseda: Kouření
7. ABC
26. 2. 2020

 

Soutěž: Pangea
Školní kolo, 8. ročník
26. 2. 2020

 

Plavecký výcvik
2. AB
27. 2. 2020

 

Trumpeta a její kamarádi
Koncert MFO, 2. AB
28. 2. 2020

 

Zubní hygiena
Přednáška, 1. ABC + 2. AB + 3. AB
2. 3. 2020

 

Informační schůzka rodičů budoucích prvňáčků

16:00
4. 3. 2020

 

Mobilita Erasmus+
Polsko, vybraní žáci
8. – 13. 3. 2020

 

Zubní hygiena
4. AC + 5. ABC
9. 3. 2020

 

Záchranářská akademie
7. A
10. 3. 2020

 

Plavecký výcvik
2. AB
12. 3. 2020

 

Návrat do minulosti aneb Parta smyčců cestuje v čase
Koncert MFO, 4. ABC
12. 3. 2020

 

V síti
Kino, 8. a 9. ročník
13. 3. 2020

 

Jak na seminární práci?
Beseda, 9.A
18. 3. 2020

 

Plavecký výcvik
2. AB
19. 3. 2020

 

Prevence
Projektový den
20. 3. 2020

 

Bezpečný internet
5. ABC
24. 3. 2020

 

Cesta kolem světa
Bubnování na drumbeny, 4. ABC + 5. ABC
25. 3. 2020

 

Den otevřených dveří
a Velikonoční jarmark

25. 3. 2020

 

Plavecký výcvik
2. AB
26. 3. 2020

 

Jak na seminární práci?
Beseda, 9.C
26. 3. 2020

 

Jak na seminární práci?
Beseda, 9.B
27. 3. 2020

 

Malý princ
divadelní představení, 1. – 5. ročník
30. 3. 2020

 

Mobilita Erasmus+
Rumunsko, vybraní žáci
30. 3. – 3. 4. 2020

 

Zápis do 1. ročníku
1. 4. 2020

 

Plavecký výcvik

2. AB
2. 4. 2020

 

Vitamínový den
1. – 4. ročník
7. 4. 2020

 

Lazy goat
anglické divadlo, 4. a 5. ročník
8. 4. 2020

 

Last wish
anglické divadlo, 7. – 9. ročník
8. 4. 2020

 

Třídní schůzky

17:00
22. 4. 2020