Nezkrocená Brazílie
Geografický projekt pro školní družiny
1. a 3. oddělení ŠD
21. 11. 2018

Paralympic school day
5. oddělení ŠD
14:00 – 15:00
21. 11. 2018

Kontakt

Základní škola Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace
Zeyerova 28/970
779 00 OLOMOUC

tel: 581 114 232
e-mail: info@zs-zeyerova.cz

Kalendář akcí

Přírodopisná exkurze
ZOO kopeček, 8.B
16. 11. 2018

 

Dopravní výchova
2.AB
19. 11. 2018

 

Zubní prohlídka

3. C, 4. AC, 5. AB
Vybraní žáci
19. 11. 2018

 

Exkurze:

Osvětim – Březinka
Vybraní žáci 9. ročníků
19. 11. 2018

 

Německá jazyková animace
6. ABC
20. 11. 2018

 

Zubní prohlídka

6. ABC, 7. A
Vybraní žáci
20. 11. 2018

 

Dopravní výchova
2.AB
21. 11. 2018

 

Florida – Havaj
Vzdělávací pořad, kino Metropol
6. a 7. ročníky
21. 11. 2018

 

Scholaris
Přehlídka SŠ Olomouckého kraje
8. ročníky
21. 11. 2018

 

Zubní prohlídka

9. AB
Vybraní žáci
21. 11. 2018

 

Plavecký výcvik
2. AB
22. 11. 2018

 

Zubní prohlídka

7. BC, 8. AB
Vybraní žáci
22. 11. 2018

 

Exkurze:

Autopal Nový Jičín + Marlenka
8. ročník
22. 11. 2018

 

Scholaris
Přehlídka SŠ Olomouckého kraje
9. ročníky
22. 11. 2018

 

Koncert Moravské filharmonie Olomouc
1. AB
23. 11. 2018

 

Návštěva svíčkárny
3. ABC
22. 11. 2018

 

Olympiáda ČJ
Školní kolo
26. 11. 2018

 

Olympiáda D
Školní kolo
27. 11. 2018

 

Plavecký výcvik
2. AB
29. 11. 2018

 

A silly bear
Divadlo AJ
4. a 5.ročníky
29. 11. 2018

 

Jack and Joe
Divadlo AJ
7. – 9. ročníky
29. 11. 2018

 

Festival kulturních programů základních škol
Reduta MFO, vybraní žáci 1. stupně
30. 11. 2018

 

Koncert Moravské filharmonie Olomouc
2. AB
4. 12. 2018

 

Koncert Moravské filharmonie Olomouc
3. ABC
5. 12. 2018

 

Plavecký výcvik
2. AB
6. 12. 2018

 

Předvánoční zájezd do Vídně
6. 12. 2018

 

Beseda k volbě povolání
Úřad práce Olomouc
9. B
6. 12. 2018

 

Beseda k volbě povolání
Úřad práce Olomouc
9. C
10. 12. 2018

 

Beseda k volbě povolání
Úřad práce Olomouc
9. A
11. 12. 2018

 

Informační schůzka rodičů žáků 9.ročníku s VP k volbě povolání
16:30
12. 12. 2018

 

Třídní schůzky
17:00 – 18:30
12. 12. 2018

 

Plavecký výcvik
2. AB
13. 12. 2018

 

„Sportovní hvězdy dětem Olomouckého kraje 2018“

Dětská charitativní show
3. ročníky
13. 12. 2018

 

Plavecký výcvik
2. AB
20. 12. 2018

 

Jeden den s fyzikou
PřF UP, 8. A
20. 12. 2018

 

Vánoční prázdniny
22. 12. 2018 – 2. 1. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
3. 1. 2019

 

Kreativní bubnování
Jumping drums
8. ABC
9. 1. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
10. 1. 2019