Mgr. Milan Absolon třídní učitel VI. B
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 239
Středa 14:00 – 14:30,   

pátek 13:30 – 14:00

e-mail: absolon@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Hana Bednaříková třídní učitelka VI. A
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 238
Pondělí 14:00 – 15:00 e-mail: bednarikova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Marie Běhalová třídní učitelka IX. B
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 239
čtvrtek 12.00 – 13.00 e-mail: behalova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Pavlína Doležalová třídní učitelka IX. A
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 238
úterý 14.00 – 15.00 e-mail: dolezalova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Jiří Hampl učitel II. stupně
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 245
Pondělí 13:30-14:30 e-mail: hampl@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Zuzana Hostašová učitelka II. stupně
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 239
úterý 13:40 – 14:40 e-mail: hostasova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Martina Kamená učitelka II. stupně
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 246
Čtvrtek 13:30 – 14:30 e-mail: kamena@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Lucie Korčiánová učitelka
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 239
Čtvrtek 13:00 – 14:00 e-mail: korcianova@zs-zeyerova.cz
     
     
Mgr. Hana Kramářová třídní učitelka VII. A, metodik prevence
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 239
pondělí 14.30 – 15.30
(pro rodiče)
e-mail: kramarova@zs-zeyerova.cz
středa 13 – 14.00
(pro pedagogy)
   
čtvrtek 13 – 14.00
(pro žáky)
   
     
Mgr. Petra Rubíčková třídní učitelka IV.A
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 236
Pátek 13:00 – 14:00 e-mail: rubickova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Andrea Krejčí školní psycholog
  tel.: 581 114 249
  e-mail: psycholog.akrejci@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Iveta Krejčí učitelka II. stupně, výchovná poradkyně
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 248, 739 144 995
Středa 7:30 – 8:30    
Čtvrtek 12:00 – 13:00 e-mail: krejci@zs-zeyerova.cz
VP: Pondělí 13:00 – 14:00    
     
Mgr. Šárka Kulhánková třídní učitelka I. B
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 255
Úterý 14.00 – 15.00 e-mail: kulhankova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Vladimíra Lošťáková třídní učitelka III. B
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 236
Úterý 13:00 – 14:00 e-mail: lostakova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Iva Malá třídní učitelka VIII. A
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 237
Středa 13:30 – 14:30 e-mail: mala@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Anna Martincová učitelka II. stupně
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 247
Středa  14:00 – 15:00 e-mail: martincova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Jitka Martinová třídní učitelka V. A
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 236
Pondělí 14.30 – 15.00  e-mail: martinova@zs-zeyerova.cz
úterý 13.45 – 14.15    
     
Mgr. Hana Mlynářová učitelka I. stupně
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 236
Úterý 13:00- 13:30 e-mail: mlynarova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Petra Příhodová třídní učitelka II. B
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 236
Středa 13:30 – 14:00  e-mail: prihodova@zs-zeyerova.cz
Čtvrtek 13:30 – 14:00      
     
Mgr. Jana Radičová třídní učitelka IX. C
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 238
Středa 13:30- 14:30 e-mail: radicova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Pavla Sedlářová třídní učitelka VI. C
Konzultační hodiny:   581 114 247
Středa 14:00 – 15:00 e-mail: sedlarova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Romana Schichová třídní učitelka IV. C
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 257
Středa 13:30 – 14:00  e-mail: schichova@zs-zeyerova.cz
Čtvrtek 13:30 – 14:00    
     
RNDr. Slavomíra Schubertová, Ph. D.  učitelka II. stupně
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 237
Středa 13:30 – 14:30 e-mail: schubertova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Barbara Sittková třídní učitelka VIII. B
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 239
Pondělí 14:15 – 15:15 e-mail: sittkova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Kateřina Skladaná učitelka I. a II. stupně
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 235
Úterý  13:00 – 14:00 e-mail: skladana@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Simona Steigerová třídní učitelka VII. C
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 240
Pondělí 14:20 – 15:20 e-mail: steigerova@zs-zeyerova.cz
     
RNDr. Marcela Šafaříková třídní učitelka VIII. C
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 237
Středa 13:30 – 14:30 e-mail: safarikova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Lucie Šubová třídní učitelka II. A
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 258
Středa 13:00 – 14:00 e-mail: subova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Kateřina Tandlerová třídní učitelka V. C
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 236
Pondělí 13:00- 14:00 e-mail: tandlerova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Eva Thürriglová třídní učitelka I. A
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 236
Středa – 13.00 – 14.00 e-mail: thurriglova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Lenka Třísková třídní učitelka V. B
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 236
Pondělí 13:00 – 14:00 e-mail: triskova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Lenka Tomigová třídní učitelka III. A
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 236
pátek 13:35 – 14:05 e-mail: tomigova@zs-zeyerova.cz
     
     
Mgr. Petr Vašátko učitel II. stupně
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 246
Úterý 12:35 – 13:35 e-mail: vasatko@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Kateřina Vláčilová učitelka I. a II. stupně
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 235
Pondělí 13:00 – 13:30 e-mail: vlacilova@zs-zeyerova.cz
Úterý 13:00 – 13:30    
     
Mgr. Lucie Weberová učitelka I. stupně
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 245
Čtvrtek 13:30-14:30 e-mail: weberova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Klára Zezulová třídní učitelka I.C
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 256
Středa – 13.00 – 14.00 e-mail: zezulova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Pavla Ziembová třídní učitelka VII. B
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 246
Úterý 13:30 – 14:30 e-mail:  ziembova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Nikola Zlámalíková třídní učitelka IV. B
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 236
Čtvrtek 13:15 – 14:15 e-mail: zlamalikova@zs-zeyerova.cz
     
Kontakt

Základní škola Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace
Zeyerova 28/970
779 00 OLOMOUC

tel: 581 114 232
e-mail: info@zs-zeyerova.cz

Kalendář akcí

Divadelní představení Škola hrou na druhou
1. a 2. ročník
13. 11. 2019

 

Ptačí svět
3. B
13. 11. 2019

 

Petr a Lucie
Divadelní představení, 8. ABC + 9.ABC
13. 11. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
14. 11. 2019

 

Florbalový turnaj
vybraní žáci
14. 11. 2019

 

Expedice Borneo
Zeměpisný pořad, 6. ABC + 7. ABC
14. 11. 2019

 

Slabikářová slavnost
1. ABC
15. 11. 2019

 

Týden globálního vzdělávání
Vlastivědné muzeum, 8. C
19. 11. 2019

 

Návštěva zahraničních partnerů v naší škole
Projekt Erasmus+ Kyberšikana je OUT, přátelství je IN
18.- 22. 11.2019

 

Dějepisná olympiáda
Školní kolo, přihlášení žáci 8. a 9. ročníku
20. 11. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
21. 11. 2019

 

Ptačí svět
ekologická akce DDM, 3.A
21. 11. 2019

 

Vánoční focení žáků
přihlášení žáci 1. st.
27. 11. 2019

 

Scholaris
Výstava oborů vzdělání SŠ a VOŠ, 8. ABC
27. 11. 2019

 

Schůze delegátů SRPŠ

Učebna cizích jazyků (přízemí), 16:30
27.11.2019

 

Třídní schůzky
17:00 – 18:30
27. 11. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
28. 11. 2019

 

Návštěva zahraničních partnerů v naší škole
Projekt Erasmus+ Inkluze
2. – 6. 12. 2019

 

Vánoční jarmark
3. 12. 2019

 

Záchranářská akademie
8. C
4. 12. 2019

 

Mobilní dopravní hřiště
1. C
5. 12. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
5. 12. 2019

 

Vánoce na dědině
Rožnov p. R., 5. ABC
9. 12. 2019

 

Záchranářská akademie
8.A
11. 12. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
12. 12. 2019

 

Krakow, Wieliczka
předvánoční zájezd, vybraní žáci
12. 12. 2019

 

Svět obchodu
Workshop, 9. ABC
13. 12. 2019

 

Sklepem, sálem, podkrovím
arcidiecézní muzeum, 6.C
18. 12. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
19. 12. 2019

 

Louskáček
Divadelní představení, 3.AB, 4.AB, 5.ABC
19. 12. 2019

 

Vánoční prázdniny
23. 12. 2019 – 3. 1. 2020

 

Dopravní výchova
4. A
7. 1. 2019

 

Dopravní výchova
4. B
8. 1. 2019

 

Dopravní výchova
4. C
9. 1. 2019