Mgr. Milan Absolon třídní učitel VI. B
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 239
Středa 14:00 – 14:30,   

pátek 13:30 – 14:00

e-mail: absolon@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Hana Bednaříková třídní učitelka VI. A
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 238
Pondělí 14:00 – 15:00 e-mail: bednarikova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Marie Běhalová třídní učitelka IX. B
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 239
čtvrtek 12.00 – 13.00 e-mail: behalova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Pavlína Doležalová třídní učitelka IX. A
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 238
úterý 14.00 – 15.00 e-mail: dolezalova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Jiří Hampl učitel II. stupně
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 245
Pondělí 13:30-14:30 e-mail: hampl@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Zuzana Hostašová učitelka II. stupně
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 239
úterý 13:40 – 14:40 e-mail: hostasova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Martina Kamená učitelka II. stupně
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 246
Čtvrtek 13:30 – 14:30 e-mail: kamena@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Lucie Korčiánová učitelka
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 239
Čtvrtek 13:00 – 14:00 e-mail: korcianova@zs-zeyerova.cz
     
     
Mgr. Hana Kramářová třídní učitelka VII. A, metodik prevence
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 239
pondělí 14.30 – 15.30
(pro rodiče)
e-mail: kramarova@zs-zeyerova.cz
středa 13 – 14.00
(pro pedagogy)
   
čtvrtek 13 – 14.00
(pro žáky)
   
     
Mgr. Petra Rubíčková třídní učitelka IV.A
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 236
Pátek 13:00 – 14:00 e-mail: rubickova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Andrea Krejčí školní psycholog
  tel.: 581 114 249
  e-mail: psycholog.akrejci@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Iveta Krejčí učitelka II. stupně, výchovná poradkyně
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 248, 739 144 995
Středa 7:30 – 8:30    
Čtvrtek 12:00 – 13:00 e-mail: krejci@zs-zeyerova.cz
VP: Pondělí 13:00 – 14:00    
     
Mgr. Šárka Kulhánková třídní učitelka I. B
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 255
Úterý 14.00 – 15.00 e-mail: kulhankova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Vladimíra Lošťáková třídní učitelka III. B
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 236
Úterý 13:00 – 14:00 e-mail: lostakova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Iva Malá třídní učitelka VIII. A
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 237
Středa 13:30 – 14:30 e-mail: mala@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Anna Martincová učitelka II. stupně
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 247
Středa  14:00 – 15:00 e-mail: martincova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Jitka Martinová třídní učitelka V. A
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 236
Pondělí 14.30 – 15.00  e-mail: martinova@zs-zeyerova.cz
úterý 13.45 – 14.15    
     
Mgr. Hana Mlynářová učitelka I. stupně
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 236
Úterý 13:00- 13:30 e-mail: mlynarova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Petra Příhodová třídní učitelka II. B
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 236
Středa 13:30 – 14:00  e-mail: prihodova@zs-zeyerova.cz
Čtvrtek 13:30 – 14:00      
     
Mgr. Jana Radičová třídní učitelka IX. C
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 238
Středa 13:30- 14:30 e-mail: radicova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Pavla Sedlářová třídní učitelka VI. C
Konzultační hodiny:   581 114 247
Středa 14:00 – 15:00 e-mail: sedlarova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Romana Schichová třídní učitelka IV. C
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 257
Středa 13:30 – 14:00  e-mail: schichova@zs-zeyerova.cz
Čtvrtek 13:30 – 14:00    
     
RNDr. Slavomíra Schubertová, Ph. D.  učitelka II. stupně
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 237
Středa 13:30 – 14:30 e-mail: schubertova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Barbara Sittková třídní učitelka VIII. B
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 239
Pondělí 14:15 – 15:15 e-mail: sittkova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Kateřina Skladaná učitelka I. a II. stupně
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 235
Úterý  13:00 – 14:00 e-mail: skladana@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Simona Steigerová třídní učitelka VII. C
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 240
Pondělí 14:20 – 15:20 e-mail: steigerova@zs-zeyerova.cz
     
RNDr. Marcela Šafaříková třídní učitelka VIII. C
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 237
Středa 13:30 – 14:30 e-mail: safarikova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Lucie Šubová třídní učitelka II. A
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 258
Středa 13:00 – 14:00 e-mail: subova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Kateřina Tandlerová třídní učitelka V. C
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 236
Pondělí 13:00- 14:00 e-mail: tandlerova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Eva Thürriglová třídní učitelka I. A
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 236
Středa – 13.00 – 14.00 e-mail: thurriglova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Lenka Třísková třídní učitelka V. B
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 236
Pondělí 13:00 – 14:00 e-mail: triskova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Lenka Tomigová třídní učitelka III. A
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 236
pátek 13:35 – 14:05 e-mail: tomigova@zs-zeyerova.cz
     
     
Mgr. Petr Vašátko učitel II. stupně
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 246
Úterý 12:35 – 13:35 e-mail: vasatko@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Kateřina Vláčilová učitelka I. a II. stupně
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 235
Pondělí 13:00 – 13:30 e-mail: vlacilova@zs-zeyerova.cz
Úterý 13:00 – 13:30    
     
Mgr. Lucie Weberová učitelka I. stupně
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 245
Čtvrtek 13:30-14:30 e-mail: weberova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Klára Zezulová třídní učitelka I.C
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 256
Středa – 13.00 – 14.00 e-mail: zezulova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Pavla Ziembová třídní učitelka VII. B
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 246
Úterý 13:30 – 14:30 e-mail:  ziembova@zs-zeyerova.cz
     
Mgr. Nikola Zlámalíková třídní učitelka IV. B
Konzultační hodiny: tel.: 581 114 236
Čtvrtek 13:15 – 14:15 e-mail: zlamalikova@zs-zeyerova.cz
     
Kontakt

Základní škola Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace
Zeyerova 28/970
779 00 OLOMOUC

tel: 581 114 232
e-mail: info@zs-zeyerova.cz

Kalendář akcí

S písničkou na cestu kolem světa

Koncert MFO, 1. ABC
20. 2. 2020

 

Plavecký výcvik
2. AB
20. 2. 2020

 

Recitační soutěž
Školní kolo, 4. + 5. ročník, 14:30
20. 2. 2020

 

Recitační soutěž
Školní kolo, 2. a 3. ročník, 13:15
21. 2. 2020

 

Beseda s Policií ČR
5. BC
21. 2. 2020

 

Soutěž: Pangea
Školní kolo, 9. ročník
21. 2. 2020

 

Beseda s Policií ČR
2.B, 3. AB, 5.A
24. 2. 2020

 

Lyžařský výcvik
6. ABC
24. – 28. 2. 2020

 

Mimořádně třídní schůzky
pouze pro třídu II.A, 16:30
25. 2. 2020

 

Soutěž: Pangea
Školní kolo, 7. ročník
25. 2. 2020

 

Beseda: Kouření
7. ABC
26. 2. 2020

 

Soutěž: Pangea
Školní kolo, 8. ročník
26. 2. 2020

 

Plavecký výcvik
2. AB
27. 2. 2020

 

Trumpeta a její kamarádi
Koncert MFO, 2. AB
28. 2. 2020

 

Zubní hygiena
Přednáška, 1. ABC + 2. AB + 3. AB
2. 3. 2020

 

Informační schůzka rodičů budoucích prvňáčků

16:00
4. 3. 2020

 

Mobilita Erasmus+
Polsko, vybraní žáci
8. – 13. 3. 2020

 

Zubní hygiena
4. AC + 5. ABC
9. 3. 2020

 

Záchranářská akademie
7. A
10. 3. 2020

 

Plavecký výcvik
2. AB
12. 3. 2020

 

Návrat do minulosti aneb Parta smyčců cestuje v čase
Koncert MFO, 4. ABC
12. 3. 2020

 

V síti
Kino, 8. a 9. ročník
13. 3. 2020

 

Jak na seminární práci?
Beseda, 9.A
18. 3. 2020

 

Plavecký výcvik
2. AB
19. 3. 2020

 

Prevence
Projektový den
20. 3. 2020

 

Bezpečný internet
5. ABC
24. 3. 2020

 

Cesta kolem světa
Bubnování na drumbeny, 4. ABC + 5. ABC
25. 3. 2020

 

Den otevřených dveří
a Velikonoční jarmark

25. 3. 2020

 

Plavecký výcvik
2. AB
26. 3. 2020

 

Jak na seminární práci?
Beseda, 9.C
26. 3. 2020

 

Jak na seminární práci?
Beseda, 9.B
27. 3. 2020

 

Malý princ
divadelní představení, 1. – 5. ročník
30. 3. 2020

 

Mobilita Erasmus+
Rumunsko, vybraní žáci
30. 3. – 3. 4. 2020

 

Zápis do 1. ročníku
1. 4. 2020

 

Plavecký výcvik

2. AB
2. 4. 2020

 

Vitamínový den
1. – 4. ročník
7. 4. 2020

 

Lazy goat
anglické divadlo, 4. a 5. ročník
8. 4. 2020

 

Last wish
anglické divadlo, 7. – 9. ročník
8. 4. 2020

 

Třídní schůzky

17:00
22. 4. 2020