Na základě provedených řádných voleb členů Školské rady Základní školy Olomouc, Zeyerova 28 pro období školních let 2017–2020 v souladu se zákonem č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání v platném znění, jsou nově zvolenými členy školské rady Základní školy Olomouc, Zeyerova 28 od 1. 5. 2017:

  • Zástupci pedagogických pracovníků školy:
    • Mgr. Hana Kramářová
    • Mgr. Jitka Martinová
  • Zástupci zákonných zástupců nezletilých žáků:
    • Mgr. Anna Martincová
  • Jmenovaní zástupci zřizovatele:
    • Mgr. Svatopluk Binder, Ph.D.
    • Mgr. Miroslava Ferancová
  • Náplň práce Školské rady:
    • Školská rada
      • vyjadřuje se k návrhům školních vzdělávacích programů a k jejich následnému uskutečňování
      • schvaluje výroční zprávu o činnosti školy
      • schvaluje školní řád a navrhuje jejich změny
      • schvaluje pravidla pro hodnocení výsledků vzdělávání žáků
      • podílí se na zpracování koncepčních záměrů rozvoje školy
      • projednává návrh rozpočtu na další rok, vyjadřuje se k rozboru hospodaření a navrhuje opatření ke zlepšení hospodaření
      • projednává inspekční zprávy České školní inspekce
      • podává podněty a oznámení ředitelce školy, zřizovateli, orgánům vykonávajícím státní správu ve školství a dalším orgánům státní správy

Školská rada – výroční zpráva

Zápis ŠR 2017-06-15

Zápis ŠR 2017-08-31

Zápis ŠR 2017-09-21

Zápis ŠR 2018-06-28

Zápis ŠR 2018-09-03

Zápis ŠR 2019-01-24

Kontakt

Základní škola Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace
Zeyerova 28/970
779 00 OLOMOUC

tel: 581 114 232
e-mail: info@zs-zeyerova.cz

Kalendář akcí

Adaptační kurz
6. C
18. – 20. 9. 2019

 

Plavání
2. AB
19. 9. 2019


Hanácká laťka

Horní náměstí, vybraní žáci
19. 9. 2019

 

Návštěva zahraničních partnerů  
Erasmus+ (World war II)
23. 9. – 27. 9. 2019

 

Atletický čtyřboj AK Olomouc
vybraní žáci 2. stupně
25. 9. 2019

 

Obezita není náhoda
6. ABC
1. 10. 2019

 

Energie – budoucnost lidstva
Jaderná elektrárna Dukovany, 8. ročník
1. 10. 2019

Hasík
2. AB
2. 10. 2019

 

Hasík
6. ABC
2. 10. 2019

 

Beseda k volbě povolání
9. A
7. 10. 2019

 

Beseda k volbě povolání
9. B
8. 10. 2019

 

Beseda k volbě povolání
9. C
9. 10. 2019

 

„Kolumbie – ráj slasti a neřesti“
Zeměpisný pořad, 8. a 9. ročník
11. 10. 2019