Rozmístění dětí ve ŠD pro šk. r. 2018/19:

Č. oddělení – vychovatelka Třídy  Umístění
1. odd. – R. Prnková   2. A, 5. BC budova ŠD – tř.č. 1
2. odd. – J. Kudlová   1. B budova ŠD – tř. č. 2
3. odd. – M. Skácelová   2. B, 4. C budova ŠD – tř. č. 3
4. odd. – J. Stuchlíková   1. A budova ŠD – tř.č. 4
5. odd. – L. Pospíšilová   4. A, 4.B budova školy – tř. 4.C
6. odd. – K. Šobrová  3. B, 4. C budova školy – tř. 3.B
7. odd.  – L. Korčianová   3. C budova školy – tř. 3.C
8. odd. –  A. Králová  3.A budova školy – tř. 1.A
Kontakt

Základní škola Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace
Zeyerova 28/970
779 00 OLOMOUC

tel: 581 114 232
e-mail: info@zs-zeyerova.cz

Kalendář akcí

Recitační soutěž
Školní kolo, 2. a 3. ročníky
20. 2. 2019

 

Zeměpisná olympiáda
Okresní kolo, vybraní žáci
20. 2. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
21. 2. 2019

 

Slavnostní ukončení lyžování Rok s pohybem
Přihlášení žáci 2. ročníků, 8 – 12 hodin
21. 2. 2019

 

Myanmar
Vzdělávací pořad, kino Metropol
22. 2. 2019

 

Recitační soutěž
Školní kolo, 4. a 5. ročníky
26. 2. 2019

 

Olympiáda v anglickém jazyce
Okresní kolo, vybraní žáci
27. 2. 2019

 

Buď HIV negativní, chraň si svůj život
Přednáška, 9. B
27. 2. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
28. 2. 2019

 

Workshop
SŠ řezbářská Tovačov, 8. ročníky
28. 2. 2019

 

Den s knihou
1. stupeň
4. 3. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
7. 3. 2019

 

“Jak na seminární práci”
Tematická beseda, 9. A
7. 3. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
14. 3. 2019

 

“Jak na seminární práci”
Tematická beseda, 9. B
19. 3. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
20. 3. 2019

 

“Čas proměn”
dívky 7. ročníků
21. 3. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
21. 3. 2019

 

“Jak na seminární práci”
Tematická beseda, 9. C
21. 3. 2019

 

“Jsme parta”
Preventivní program, 2. AB
25. 3. 2019

 

“Jsme tým”
Preventivní program, 3. A
25. 3. 2019

 

“Jsme tým”
Preventivní program, 3. BC
26. 3. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
27. 3. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
28. 3. 2019

 

Doma a jinde (emigrace před 2. sv. válkou)
Zážitkový workshop, 9. B
29. 3. 2019

 

“Plavba po moři”
Preventivní program, 4. AB
1. 4. 2019

 

Zápis do 1. ročníků ZVZ

14:00 – 18:00
1. 4. 2019

 

“Plavba po moři”
Preventivní program, 4. C
2. 4. 2019

 

“Říkat ano, říkat ne”
Preventivní program, 5. A
2. 4. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
4. 4. 2019