Nabídka zájmových kroužků ve šk. r. 2018/2019

název kroužku jméno ped. pracovníka předpokládaný den a čas
Kroužek NJ pro 2. – 5. r. Š. Kulhánková Čtvrtek 14.00 – 14.45
Klub Pohoda A. Krejčí Čtvrtek 14.00-15.30
Canisterapie A. Krejčí Pondělí 14.00-15.40
Turistický kroužek P. Sedlářová, M. Šafaříková Sobota (neděle)
Flétna – pokročilí P. Příhodová Pátek 12.45 – 13.15
Klub zábavné logiky a deskových her pro 1. stupeň S. Schubertová Pondělí  od 13.40 – 15.10
Flétna – začátečníci E. Thürriglová Středa 13.10- 13.40
Příprava na PZ 9. r. I. Metelková Úterý 14.15-15.00
Příprava na PZ 9.r. A. Krátká Pondělí 14:15 – 15:00
Kroužek informatiky a reklamního designu K. Vláčilová Úterý 14:00 – 15:00
Kroužek AJ pro 1. r. N. Zlámalíková Úterý 13:00 – 13:30
Kroužek AJ pro 1. ročník L. Tomigová Čtvrtek 13:05 – 13:35
Atletika pro 3. –5. r. J. Hampl Úterý 14.15-15:00
Žákovská knihovna L. Šubová Úterý 13:30 – 14:30
Kroužek micro:bit S. Schubertová Pondělí 14:00 – 15:00

Mgr. Vladimíra Švecová, v.r. ŘŠ

Kontakt

Základní škola Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace
Zeyerova 28/970
779 00 OLOMOUC

tel: 581 114 232
e-mail: info@zs-zeyerova.cz

Kalendář akcí

Jarní prázdniny
11. – 17. 3. 2019

 

“Jak na seminární práci”
Tematická beseda, 9. B
19. 3. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
20. 3. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
21. 3. 2019

 

“Čas proměn”
dívky 7. ročníků
21. 3. 2019

 

“Jsme parta”
Preventivní program, 2. AB
25. 3. 2019

 

“Jsme tým”
Preventivní program, 3. A
25. 3. 2019

 

Bücherwurm (knihomol)
Soutěž v předčítání německého textu,
vybraní žáci
26. 3. 2019

 

Den otevřených dveří
26. 3. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
27. 3. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
28. 3. 2019

 

“Jsme tým”
Preventivní program, 3. BC
28. 3. 2019

 

„Jak na seminární práci“
Tematická beseda, 9. C
28. 3. 2019

 

“Doma a jinde (emigrace před 2. sv. válkou)”
Zážitkový workshop, 9. B
29. 3. 2019

 

“Plavba po moři”
Preventivní program, 4. AB
1. 4. 2019

 

Zápis do 1. ročníků ZVZ

14:00 – 18:00
1. 4. 2019

 

“Plavba po moři”
Preventivní program, 4. C
2. 4. 2019

 

“Říkat ano, říkat ne”
Preventivní program, 5. A
2. 4. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
4. 4. 2019

 

Dopravní výchova
Semafor, 4.A
8. 4. 2019

 

Výměnný pobyt, Turecko
Erasmus+, vybraní žáci
8. 4. – 13. 4. 2019

 

První knihovnická lekce
Velikonoční zvyky a tradice
Knihovna Jungmannova, 1. B
9. 4. 2019

 

Dopravní výchova
Semafor, 4.B
9. 4. 2019

 

První knihovnická lekce
Velikonoční zvyky a tradice
Knihovna Jungmannova, 1. A
10. 4. 2019

 

Dopravní výchova
Semafor, 4.A
10. 4. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
11. 4. 2019

 

Dopravní výchova
Semafor, 4.B
11. 4. 2019

 

Dopravní výchova
Semafor, 4.C
12. 4. 2019

 

“Říkat ano, říkat ne”
Preventivní program, 5. B
15. 4. 2019

 

Vitamínový den
2. – 5. ročníky
16. 4. 2019

 

Souboj čtenářů
Online kolo, žáci 6. A
16. 4. 2019

 

Velikonoční prázdniny
18. 4. – 19. 4. 2019

 

Velikonoční pondělí – státní svátek
22. 4. 2019

 

Třídní schůzky

17:00 – 18:30
24. 4. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
25. 4. 2019

 

Dopravní výchova
Semafor, 4. C
29. 4. 2019

 

Svátek práce – státní svátek
1. 5. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
2. 5. 2019

 

Den vítězství – státní svátek
8. 5. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
9. 5. 2019