Otevřené zájmové kroužky pro šk. rok 2022/2023

název kroužku jméno ped. pracovníka den a čas
Příprava žáků na přijímací zkoušky pro žáky 9. B S. Schubertová úterý ráno od 7 hodin
Příprava žáků na přijímací zkoušky z matematiky pro žáky 9. A I. Petříková pátek od 14 hodin
Příprava žáků na přijímací zkoušky z matematiky pro žáky 9.C A. Krátká pondělí 14.00 – 14.45
Technický kroužek programování  (microbit) S. Schubertová pondělí  14:45 – 15:15
Technický kroužek 3D modelování a 3D tisk S. Schubertová středa  14:45 – 15:15
Čeština pro žáky s OMJ 1. stupně (odlišným mateřským jazykem) Z. Hostašová čtvrtek 13:30 – 14:15
Veselá věda – badatelský kroužek pro zvídavé děti

přihlášky na www.veselaveda.cz

externí pracovník úterý 15:30 – 16:30

středa 15:30 – 16:30

Kroužek s kostkami Lego – Bricks4Kidz

individuální přihlášení na https://b4kolomouc.auksys.com/master/

externí pracovník  pondělí 15:30 – 16:30
Florbal 1. – 2. ročník

žáci obdrží papírovou přihlášku

externí pracovník FBS pátek 13:30 – 14:30
Florbal 3. – 5. ročník

žáci obdrží papírovou přihlášku

externí pracovník FBS pátek 14:30 – 15:30
Hodina pohybu navíc „Mláďata“

žáci obdrží papírovou přihlášku

Ondřej Čoček středa 13:30 – 15:00
„Mláďata s angličtinou“ (v rámci projektu Hodina pohybu navíc, cvičení ve školní družině)

žáci obdrží papírovou přihlášku

Ondřej Čoček + externí pracovník středa 15:00 – 16:00
Čtenářský klub 2. stupeň M. Běhalová středa 14.00 – 15.00
Roztleskávačky 1. stupeň M. Netáhlová čtvrtek 13:40 – 14:30
Angličtina pro 1.ročník K. Skladaná,

L. Tomigová

pátek 11:50 – 12:20
Tvůrčí dílna 1. stupeň M. Brunclíková úterý 15.00 – 16.30

jednou za čtrnáct dní

Klub osobnostního rozvoje POHODA Andrea Krejčí pondělí  14.00-15.30
CANISTERAPIE Andrea Krejčí středa 13.30-15.00
Kroužek výpočetní techniky

zájemci se musí přihlásit se na e-mailu: stanek@zs-zeyerova.cz

J. Staněk

 

pondělí 15:30 – 16:30

 

Kontakt

Základní škola Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace
Zeyerova 28/970
779 00 OLOMOUC

tel: 581 114 232
e-mail: info@zs-zeyerova.cz

Kalendář akcí

Olympiáda: Dějepis
Školní kolo, vybraní žáci
St 07.12.2022

 

Plavecký výcvik
2. AB + 5.AB
Čt 08.12.2022

 

Předvánoční Vídeň
výběr žáků
Čt 08.12.2022

 

„Dotkni se vesmíru“
Konference, Praha, vybraní žáci
So 10.12.2022

 

Předvánoční Vídeň
výběr žáků
Út 13.12.2022

 

Jak na závěrečnou práci
beseda KMOL
St 14.12.2022

 

Souboj čtenářů
Finálové kolo, vybraní žáci 2. stupně
St 14.12.2022

 

Plavecký výcvik
2. AB + 5.AB
Čt 15.12.2022

 

Olympiáda: Český jazyk
vybraní žáci 8. a 9. ročníku
Po 19.12.2022

 

Den s fyzikou
vybraní žáci
Út 20.12.2022

 

„Dotkni se vesmíru“
Slavnostní ukončení projektu
17:30 – 18:30
Út 20.12.2022

 

Filmové představení
St 21.12.2022

 

Plavecký výcvik
2. AB + 5.AB
Čt 22.12.2022

 

Vánoční prázdniny
Pá 23.12.2022 –  Po 02.01.2023