Nabídka zájmových kroužků ve šk. r. 2018/2019

název kroužku jméno ped. pracovníka předpokládaný den a čas
Kroužek NJ pro 2. – 5. r. Š. Kulhánková Čtvrtek 14.00 – 14.45
Klub Pohoda A. Krejčí Čtvrtek 14.00-15.30
Canisterapie A. Krejčí Pondělí 14.00-15.40
Turistický kroužek P. Sedlářová, M. Šafaříková Sobota (neděle)
Flétna – pokročilí P. Příhodová Pátek 12.45 – 13.15
Klub zábavné logiky a deskových her pro 1. stupeň S. Schubertová Pondělí  od 13.40 – 15.10
Flétna – začátečníci E. Thürriglová Středa 13.10- 13.40
Příprava na PZ 9. r. I. Metelková Úterý 14.15-15.00
Příprava na PZ 9.r. A. Krátká Pondělí 14:15 – 15:00
Kroužek informatiky a reklamního designu K. Vláčilová Úterý 14:00 – 15:00
Kroužek AJ pro 1. r. N. Zlámalíková Úterý 13:00 – 13:30
Kroužek AJ pro 1. ročník L. Tomigová Čtvrtek 13:05 – 13:35
Atletika pro 3. –5. r. J. Hampl Úterý 14.15-15:00
Žákovská knihovna L. Šubová Úterý 13:30 – 14:30
Kroužek micro:bit S. Schubertová Pondělí 14:00 – 15:00

Mgr. Vladimíra Švecová, v.r. ŘŠ

Kontakt

Základní škola Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace
Zeyerova 28/970
779 00 OLOMOUC

tel: 581 114 232
e-mail: info@zs-zeyerova.cz

Kalendář akcí

Výměnný pobyt, Francie
Erasmus+, vybraní žáci
20. 5. – 28. 5. 2019

 

Jumping drums
4. ročníky
20. 5. 2019

 

Právní vědomí
Beseda, 8. A
21. 5. 2019

 

Testování SCIO
8. ABC
21. 5. 2019

 

Školní výlet
Baldovec, 9. B
21. – 22. 5. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
23. 5. 2019

 

Tajemství stromů
Exkurze, 3. B
24. 5. 2019

 

Volby do Evropského parlamentu
24. a 25. 5. 2019

 

Škola v přírodě
4. ABC
27. 5. – 31. 5. 2019

 

Pythagoriáda
okresní kolo, vybraní žáci
28. 5. 2019

 

Školní výlet
Kunín, 2. AB
29. 5. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
30. 5. 2019

 

Školní výlet
Brno, 7. B
30. 5. 2019

 

Zlatá farma
Exkurze, 2. ročníky
31. 5. 2019

 

Školní výlet
Kroměříž, 3. ABC
3. 6. 2019

 

Beseda s Policií ČR
5. ABC
3. 6. 2019

 

Beseda s Policií ČR
1. AB, 2. B, 3.AB
4. 6. 2019

 

„Rozhledna – svět očima z výšky“
TechnoChallenge, vybraní žáci
5. 6. 2019

 

Výlet + exkurze
Praha, 9. A
4. – 6. 6. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
6. 6. 2019

 

Školní výlet
Hornolidečsko, 7. C
6. 6. 2019

 

Veletrh vědy a výzkumu
8. A
7. 6. 2019

 

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků
informace do 1. tříd
16:00 v TV školy
10. 6. 2019

 

O pohár starosty
Atletické závody, vybraní žáci
11. 6. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
13. 6. 2019

 

Obhajoby závěrečných prací
9. ročníky
14. 6. 2019

 

Beseda s Policií ČR
2. A, 3. C, 5. ABC
17. 6. 2019

 

Exkurze
Nošovice, Marlenka; 7. ročník
18. 6. 2019

 

„Děti, mládež a rizika sociální sítě“
+
„Trestní odpovědnost dětí a mladistvých“
vzdělávání pro rodiče,
učebna 6. B, 16:30 – 18:00
19. 6. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
20. 6. 2019

 

Exkurze
SŠ Řezbářská Tovačov; výběr žáků 7. AB
20. 6. 2019

 

Bowling
4. ročníky
25. 6. 2019

 

Olympijský den
2. stupeň, 8:00 – 11:40
25. 6. 2019

 

Olympijský den
1. stupeň, 8:00 – 11:40
26. 6. 2019

 

Slavnostní ukončení školního roku
+ předávání vysvědčení
28. 6. 2019

 

Hlavní prázdniny
29. 6. – 1. 9. 2019

 

Začátek školního roku 2019/2020
2. 9. 2019