Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Jak bude vypadat začátek nového školního roku 2024/2025 pro prvňáčky?

Ve školním roce 2024/2025 budou otevřeny 3 první třídy.

Na 1. školní den pondělí 2. září 2024 bude sraz prvňáčků před budovou školy v 7:45 hodin. Zde si děti a jejich doprovody vyzvednou paní učitelky podle rozřazení do tříd. Následně proběhne slavnostní přivítání v tělocvičně školy, kam vás paní učitelky převedou už všechny společně.  Po uvítání v tělocvičně si rozdělené třídy přejdou do svých učeben. Pak si děti odvedou paní vychovatelky a rodiče budou pokračovat v třídních schůzkách ve třídách a od třídních učitelek obdrží veškeré potřebné informace. Počítejte, že budete muset setrvat do cca 10 hod., pak si děti můžete z družiny odvést domů. První den si děti přinesou pouze aktovku a dobré naladění 🙂

Výdej obědů 2. září je 11:40 – 13:00 a vstup je z ulice Křižíkova od boční budovy školní družiny. Pro odběr stravy je nutné mít již čip, prosíme rodiče, aby první den měli u sebe hotovost k zaplacení poplatků za čipy (žákovský čip 200 Kč, čip pro rodiče pro vyzvedávání z družiny 200 Kč/ks).

Čipy budou připraveny k odběru v budově školní družiny v termínu 28. 8. a 29. 8.2024 v čase 14:00-15:00 hod. Pro žáky 1. tříd bude možné vyzvednout čipy i první školní den, tj. 2. 9. 2024. Při předávání čipů vyplníte Předávací protokol, jako potvrzení, že Vám byly čipy vydány.

Školní družina je otevřená již od prvního dne školy, tedy od 2. 9., již od 6:00 do 16:00 (první den zkrácená doba).

Druhý den si již děti přinesou i přezůvky, výuka bude probíhat vždy do 11:40., následuje oběd a přesun do školní družiny.

Zbytek dnů v první týdnu školy bude výuka vždy do 11:40, následuje oběd a přesun do školní družiny.

Od čtvrtku 5. 9. bude výuka již dle rozvrhu.

 

Informace o docházkovém systému Bellhop k vyzvedávání dětí ze školní družiny:
  Informace ve formátu PDF: Zobrazit
  Інформація у форматі PDF на мові UA: Показати
 
Žádanka na čipy pro účely školní družiny k vyzvedávání dětí:
  Informace ve formátu PDF: Zobrazit
  Інформація у форматі PDF на мові UA: Показати
 
Přihláška do školní družiny:
  Informace ve formátu PDF: Zobrazit
  Informace ve formátu DOC: Stáhnout
 
Seznam sešitů a pomůcek pro 1.r.:
  Informace ve formátu PDF: Zobrazit
 
Informace ke školnímu stravování:
  Informace ke stravování ZDE Zobrazit
 
Vyhláška č. 2-2023 o spádových obvodech ZŠ v Olomouci:
  Informace ve formátu PDF: Zobrazit
 
Desatero pro rodiče:
  Informace ve formátu PDF: Zobrazit
 
Jak můžete pomoci svým dětem:
  Informace ve formátu PDF: Zobrazit

 

Používáme cookies a obdobné technologie nezbytné pro správné fungování webu, a dále pro účely analýzy provozu a návštěvnosti a personalizaci obsahu a reklamy. Výběrem „Přijmout vše“ udělujete souhlas se zpracováním všech volitelných druhů cookies pro tyto zmíněné účely. Zpracování volitelných cookies můžete také odmítnout. Více informací v Zásadách používání souborů cookies.
Cookies settings
Přijmout
Odmítnout
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Jaké soubory cookie využíváme?

Na našem webu využíváme jen nezbytné soubory cookie - ty jsou reakcí na Vámi provedené akce, které představují požadavek na služby, jako jsou nastavení vašich předvoleb ochrany osobních údajů, přihlášení nebo vyplňování formulářů.

Tyto soubory cookie neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.

Soubory cookie pro lepší funkčnost

Tyto soubory cookie umožňují poskytovat vylepšenou funkčnost a přizpůsobení webové stránky. Mohou být nastaveny námi nebo poskytovateli třetích stran, jejichž služby jsme přidali na naše stránky. Pokud tyto soubory cookie nepovolíte, některé nebo všechny tyto služby nemusí fungovat správně.

Jak dlouho zůstanou cookies v mém zařízení? Doba, po kterou soubory cookies zůstanou ve vašem zařízení, se odvíjí od toho, zda se jedná o „trvalé“ nebo „relační“ soubory cookies. Trvalé soubory cookies budou uloženy webovým prohlížečem a zůstanou platné až do nastaveného data vypršení platnosti, pokud je před vypršením platnosti neodstraníte (u nás je to 180 dní). Relační cookies naopak vyprší na konci vaší webové relace, když se webový prohlížeč zavře.
Save settings
Cookies settings