• Název: Spolek rodičů a přátel školy při ZŠ Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace, zapsaný spolek
  • Sídlo: Zeyerova 28, 779 00 Olomouc
  • IČ: 63028697
  • Bankovní účet: Komerční banka, a. s., č. ú. 115 – 5186450247/0100
  • Právní forma: spolek
  • Registrace: spolek je zapsán ve spolkovém rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl L, vložka 880

Rada spolku:

Funkce Jméno a příjmení Telefon E-mail
předseda Mgr. Jiří Čamach 774 740 423 jcamach@tiscali.cz
místopředseda Ondřej Čoček 777 081874 ococek@seznam.cz
pokladnice Petra Zapletalová 775 036 065 obchod@lovelydesign.cz
členka Jana Mišová   misova.jana@seznam.cz
členka Lenka Sitařová  728 308 147 l.hrabska44@seznam.cz

Revizorka spolku – Alena Jourová, tel: 777 565 348,

e-mail: alena.jourova@edat-ucto.cz

Kontakt

Základní škola Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace
Zeyerova 28/970
779 00 OLOMOUC

tel: 581 114 232
e-mail: info@zs-zeyerova.cz

Kalendář akcí

Výměnný pobyt, Francie
Erasmus+, vybraní žáci
20. 5. – 28. 5. 2019

 

Jumping drums
4. ročníky
20. 5. 2019

 

Právní vědomí
Beseda, 8. A
21. 5. 2019

 

Testování SCIO
8. ABC
21. 5. 2019

 

Školní výlet
Baldovec, 9. B
21. – 22. 5. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
23. 5. 2019

 

Tajemství stromů
Exkurze, 3. B
24. 5. 2019

 

Volby do Evropského parlamentu
24. a 25. 5. 2019

 

Škola v přírodě
4. ABC
27. 5. – 31. 5. 2019

 

Pythagoriáda
okresní kolo, vybraní žáci
28. 5. 2019

 

Školní výlet
Kunín, 2. AB
29. 5. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
30. 5. 2019

 

Školní výlet
Brno, 7. B
30. 5. 2019

 

Zlatá farma
Exkurze, 2. ročníky
31. 5. 2019

 

Školní výlet
Kroměříž, 3. ABC
3. 6. 2019

 

Beseda s Policií ČR
5. ABC
3. 6. 2019

 

Beseda s Policií ČR
1. AB, 2. B, 3.AB
4. 6. 2019

 

„Rozhledna – svět očima z výšky“
TechnoChallenge, vybraní žáci
5. 6. 2019

 

Výlet + exkurze
Praha, 9. A
4. – 6. 6. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
6. 6. 2019

 

Školní výlet
Hornolidečsko, 7. C
6. 6. 2019

 

Veletrh vědy a výzkumu
8. A
7. 6. 2019

 

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků
informace do 1. tříd
16:00 v TV školy
10. 6. 2019

 

O pohár starosty
Atletické závody, vybraní žáci
11. 6. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
13. 6. 2019

 

Obhajoby závěrečných prací
9. ročníky
14. 6. 2019

 

Beseda s Policií ČR
2. A, 3. C, 5. ABC
17. 6. 2019

 

Exkurze
Nošovice, Marlenka; 7. ročník
18. 6. 2019

 

„Děti, mládež a rizika sociální sítě“
+
„Trestní odpovědnost dětí a mladistvých“
vzdělávání pro rodiče,
učebna 6. B, 16:30 – 18:00
19. 6. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
20. 6. 2019

 

Exkurze
SŠ Řezbářská Tovačov; výběr žáků 7. AB
20. 6. 2019

 

Bowling
4. ročníky
25. 6. 2019

 

Olympijský den
2. stupeň, 8:00 – 11:40
25. 6. 2019

 

Olympijský den
1. stupeň, 8:00 – 11:40
26. 6. 2019

 

Slavnostní ukončení školního roku
+ předávání vysvědčení
28. 6. 2019

 

Hlavní prázdniny
29. 6. – 1. 9. 2019

 

Začátek školního roku 2019/2020
2. 9. 2019