Výtvarná soutěž „Bezpečná Olomouc“

Během června se 6. oddělení školní družiny zapojilo do výtvarné soutěže „Bezpečná Olomouc“, kterou pořádá FZŠ Komenium. Témata letošního 17. ročníku byla dvě, a to bezpečnost ve městě, nebo bezpečí života, ochrana přírody.

My jsem si zvolili první variantu a ztvárnili na 3D modelu dopravní situace a pravidla silničního provozu. Celý model je z tvrdého bílého papíru. Na výrobu bylo použito několik výtvarných technik.

Ukončení soutěže je 15. září. Vyhlášení výsledků proběhne 2. 10. a následně se dozvíme termín vernisáže, která se bude konat v budově FZŠ Komenium ve Slavnostním freskovém sále, kde se budou předávat ceny a diplomy všem autorům výtvarných děl.

Vernisáž bude veřejná, proto neváhejte a přijďte se podívat na náš model osobně. Naše oddělení je s výsledkem velice spokojeno, a proto držte nám pěsti.

K. Šobrová