Vážky si zaletěly na mistrovství ČR do Litoměřic

V sobotu 25. 5. 2024 se náš olomoucký taneční tým Smajlíků vydal na západ České republiky, aby zabojoval o mistrovský titul. Cesta byla dlouhá a náročná, ale již v 9:30 jsme stáli na značkách a začal úžasný maraton emocí, smíchu, slz i potu. Smajlíci se potkali s konkurencí z nejrůznějších koutů naší země a nutno podotknout, že bojový duch se po cestě nevytratil. Skladbu zatančili perfektně, veškeré zvedačky dokonale ustáli a ještě zvládli házet úsměvy na všechny strany.

V kategorii, která se poskládala z jedenácti týmů napříč celou republikou – což znamenalo pořádnou konkurenci – jsme si dokázali vytančit nádherné sedmé místo. Záhy jsme se dozvěděli, že postupujících skupin na mistrovství světa v Budapešti bylo šest. Sice nám postup o jedno místečko utekl, ale i tak jsme byli hrdí na to, že jsme dosáhli mistrovství v naší krásné republice.

Příští rok nás čekají nové výzvy a doufáme, že v roce 2025 dovezeme na naši základní školu další blyštivé medaile, třeba i ze samotného mistrovství světa. Začali jsme teprve nedávno a celou taneční kariéru máme teprve před sebou! Pokud chcete vidět naše úspěšné číslo, můžete ho zhlédnout na tomto odkazu: https://www.youtube.com/watch?v=80ghqkU748s

Mgr. Silvie Soldánová, Jakub Fiala

Používáme cookies a obdobné technologie nezbytné pro správné fungování webu, a dále pro účely analýzy provozu a návštěvnosti a personalizaci obsahu a reklamy. Výběrem „Přijmout vše“ udělujete souhlas se zpracováním všech volitelných druhů cookies pro tyto zmíněné účely. Zpracování volitelných cookies můžete také odmítnout. Více informací v Zásadách používání souborů cookies.
Cookies settings
Přijmout
Odmítnout
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Jaké soubory cookie využíváme?

Na našem webu využíváme jen nezbytné soubory cookie - ty jsou reakcí na Vámi provedené akce, které představují požadavek na služby, jako jsou nastavení vašich předvoleb ochrany osobních údajů, přihlášení nebo vyplňování formulářů.

Tyto soubory cookie neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.

Soubory cookie pro lepší funkčnost

Tyto soubory cookie umožňují poskytovat vylepšenou funkčnost a přizpůsobení webové stránky. Mohou být nastaveny námi nebo poskytovateli třetích stran, jejichž služby jsme přidali na naše stránky. Pokud tyto soubory cookie nepovolíte, některé nebo všechny tyto služby nemusí fungovat správně.

Jak dlouho zůstanou cookies v mém zařízení? Doba, po kterou soubory cookies zůstanou ve vašem zařízení, se odvíjí od toho, zda se jedná o „trvalé“ nebo „relační“ soubory cookies. Trvalé soubory cookies budou uloženy webovým prohlížečem a zůstanou platné až do nastaveného data vypršení platnosti, pokud je před vypršením platnosti neodstraníte (u nás je to 180 dní). Relační cookies naopak vyprší na konci vaší webové relace, když se webový prohlížeč zavře.
Save settings
Cookies settings