Úžasná škola v přírodě

Na konci května absolvovali žáci 4. tříd školu v přírodě. Pro pobyt byl vybrán horský hotel Brans v Malé Morávce.

Školy v přírodě se účastnilo 67 žáků. Ti se během týdne zapojili do rozmanitých činností: vycházky po okolí, turnaje ve vybíjené, sportovních soutěží, stavby domečků v lese nebo celodenního výletu a výšlapu na Praděd a do Karlovy Studánky. Sami si vypracovali těsto, z kterého vymodelovali sopky a přidáním několika přísad způsobili její výbuch.

Každý pokoj si vyrobil vlastní erb a v průběhu školy v přírodě žáci soutěžili o nejlepší pořádek na pokoji. Celý týden si také vytvářeli deník, do kterého si zapisovali denní aktivity. Nechybělo ani opékání špekáčků, večerní stezka odvahy nebo závěrečná diskotéka.

Na závěr školy v přírodě každý žák dostal diplom a spoustu věcných i sladkých odměn. Přesto, že k nám počasí nebylo celou dobu nejvlídnější, všichni si školu v přírodě pořádně užili.

                                                                                                                                                                  Jitka Martinová

Používáme cookies a obdobné technologie nezbytné pro správné fungování webu, a dále pro účely analýzy provozu a návštěvnosti a personalizaci obsahu a reklamy. Výběrem „Přijmout vše“ udělujete souhlas se zpracováním všech volitelných druhů cookies pro tyto zmíněné účely. Zpracování volitelných cookies můžete také odmítnout. Více informací v Zásadách používání souborů cookies.
Cookies settings
Přijmout
Odmítnout
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Jaké soubory cookie využíváme?

Na našem webu využíváme jen nezbytné soubory cookie - ty jsou reakcí na Vámi provedené akce, které představují požadavek na služby, jako jsou nastavení vašich předvoleb ochrany osobních údajů, přihlášení nebo vyplňování formulářů.

Tyto soubory cookie neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.

Soubory cookie pro lepší funkčnost

Tyto soubory cookie umožňují poskytovat vylepšenou funkčnost a přizpůsobení webové stránky. Mohou být nastaveny námi nebo poskytovateli třetích stran, jejichž služby jsme přidali na naše stránky. Pokud tyto soubory cookie nepovolíte, některé nebo všechny tyto služby nemusí fungovat správně.

Jak dlouho zůstanou cookies v mém zařízení? Doba, po kterou soubory cookies zůstanou ve vašem zařízení, se odvíjí od toho, zda se jedná o „trvalé“ nebo „relační“ soubory cookies. Trvalé soubory cookies budou uloženy webovým prohlížečem a zůstanou platné až do nastaveného data vypršení platnosti, pokud je před vypršením platnosti neodstraníte (u nás je to 180 dní). Relační cookies naopak vyprší na konci vaší webové relace, když se webový prohlížeč zavře.
Save settings
Cookies settings