Dne 5. 6. 2019 se naše žákyně Amálie Drahotuská zúčastnila soutěže TechnoChallenge, kterou pořádala Katedra technické a informační výchovy Univerzity Palackého. Letošním tématem soutěže byly Rozhledny – svět z výšky.

Poté, co do soutěže poslala svůj návrh rozhledny, byla Amálie vybrána, aby se v užším seznamu účastníků zúčastnila finálovéhoho kola v kategorii STAR (výtvarné ztvárnění rozhledny). Vydala se tedy přímo na katedru, aby tam během několika hodin svůj soutěžní návrh sestavila a bojovala o umístění na stupních vítězů.
I přes silnou konkurenci, která se sjela z celé České republiky, získala ve své kategorii první místo a zároveň také vyhrála soutěž napříč kategoriemi – o nejhezčí rozhlednu.
Amálce k oběma vítězstvím gratulujeme!

Článek na stránkách fakulty PdF UPOL zde:
https://www.zurnal.upol.cz/nc/zprava/clanek/devcata-opet-bodovala-v-soutezi-technochallenge/

Mgr. Kateřina Vláčilová

Kontakt

Základní škola Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace
Zeyerova 28/970
779 00 OLOMOUC

tel: 581 114 232
e-mail: info@zs-zeyerova.cz

Kalendář akcí

 

Hlavní prázdniny
29. 6. – 1. 9. 2019

 

_________

 

Začátek školního roku 2019/2020
2. 9. 2019