Úspěch našich volejbalových týmů

V minulém týdnu se naše volejbalové týmy zúčastnily okresního kola ve volejbalu 8. a 9. tříd.

Družstvo starších žáků sehrálo svůj zápas s týmem ze ZŠ Náklo. Kluci bojovali a podařilo se jim zvítězit tím nejtěsnějším rozdílem.

Děvčata to měla složitější, ale i jim se podařilo v konkurenci dalších sedmi týmů uspět. Celou svou skupinu i semifinále prošly holky bez ztráty setu. Teprve finále, kde narazily na domácí tým Gymnázia Hejčín, musely sehrát rozhodující tie break. I přes bouřlivé povzbuzování domácích fanoušků, dokázaly holky zachovat klid a rozhodnout zápas definitivně ve svůj prospěch.

 Naši školu v okresních kolech reprezentovali tito žáci a žákyně: Artur Šroubek, Jakub Sadílek, Šimon Wolf, Vojtěch Štelzig, Jan Huptych, Bronislav Smolík, Jakub Vlček, Eliška Nantlová, Ella Drahotuská, Adéla Dubová, Vendula Dubová, Eliška Matějů, Veronika Pazderová a Štěpánka Nantlová.

 Všem děkujeme za reprezentaci naší školy a přejeme hodně štěstí v krajském kole!

Mgr. Anna Martincová

 

Používáme cookies a obdobné technologie nezbytné pro správné fungování webu, a dále pro účely analýzy provozu a návštěvnosti a personalizaci obsahu a reklamy. Výběrem „Přijmout vše“ udělujete souhlas se zpracováním všech volitelných druhů cookies pro tyto zmíněné účely. Zpracování volitelných cookies můžete také odmítnout. Více informací v Zásadách používání souborů cookies.
Cookies settings
Přijmout
Odmítnout
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Jaké soubory cookie využíváme?

Na našem webu využíváme jen nezbytné soubory cookie - ty jsou reakcí na Vámi provedené akce, které představují požadavek na služby, jako jsou nastavení vašich předvoleb ochrany osobních údajů, přihlášení nebo vyplňování formulářů.

Tyto soubory cookie neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.

Soubory cookie pro lepší funkčnost

Tyto soubory cookie umožňují poskytovat vylepšenou funkčnost a přizpůsobení webové stránky. Mohou být nastaveny námi nebo poskytovateli třetích stran, jejichž služby jsme přidali na naše stránky. Pokud tyto soubory cookie nepovolíte, některé nebo všechny tyto služby nemusí fungovat správně.

Jak dlouho zůstanou cookies v mém zařízení? Doba, po kterou soubory cookies zůstanou ve vašem zařízení, se odvíjí od toho, zda se jedná o „trvalé“ nebo „relační“ soubory cookies. Trvalé soubory cookies budou uloženy webovým prohlížečem a zůstanou platné až do nastaveného data vypršení platnosti, pokud je před vypršením platnosti neodstraníte (u nás je to 180 dní). Relační cookies naopak vyprší na konci vaší webové relace, když se webový prohlížeč zavře.
Save settings
Cookies settings