Propadání … jenom to Rudické

V letošním školním roce naše třídy 7. A a 7. B vyrazily za poznáním přírody v Moravském krasu.

Žáci se ve středu 24. 5. okolo osmé hodiny ranní sešli na místě určení a po třídách vstoupili do autobusu, který nás dovezl na malé parkoviště poblíž Rudice. Odtud jsme šli až k naší první zastávce, písečnému lomu Seč. Zde jsme se mohli porozhlédnout. Poté jsme se vydali podívat na okolní přírodu, kterou jsme se vrátili zpět k autobusu.

Když jsme konečně byli všichni, čekala nás prohlídka mlýna v nedaleké Rudici. V třípatrovém mlýnu bylo ukázáno, jak se zde v 17. – 18. století žilo a co vše zde bylo těženo. Po zajímavé prohlídce jsme se vydali k Rudickému propadání, které bylo bohužel zarostlé, ale i tak bylo zajímavou ukázkou české přírody.

Celý den bylo slunečno a teplo. Cesta se vydařila a všichni byli v pořádku. Z výletu máme spoustu krásných zážitků a několik povedených fotografií. Myslím, že z výletu nikdo nebyl zklamán a všichni si ho užili.

Hanka Minaříková, 7. B

 

 

 

Používáme cookies a obdobné technologie nezbytné pro správné fungování webu, a dále pro účely analýzy provozu a návštěvnosti a personalizaci obsahu a reklamy. Výběrem „Přijmout vše“ udělujete souhlas se zpracováním všech volitelných druhů cookies pro tyto zmíněné účely. Zpracování volitelných cookies můžete také odmítnout. Více informací v Zásadách používání souborů cookies.
Cookies settings
Přijmout
Odmítnout
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Jaké soubory cookie využíváme?

Na našem webu využíváme jen nezbytné soubory cookie - ty jsou reakcí na Vámi provedené akce, které představují požadavek na služby, jako jsou nastavení vašich předvoleb ochrany osobních údajů, přihlášení nebo vyplňování formulářů.

Tyto soubory cookie neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.

Soubory cookie pro lepší funkčnost

Tyto soubory cookie umožňují poskytovat vylepšenou funkčnost a přizpůsobení webové stránky. Mohou být nastaveny námi nebo poskytovateli třetích stran, jejichž služby jsme přidali na naše stránky. Pokud tyto soubory cookie nepovolíte, některé nebo všechny tyto služby nemusí fungovat správně.

Jak dlouho zůstanou cookies v mém zařízení? Doba, po kterou soubory cookies zůstanou ve vašem zařízení, se odvíjí od toho, zda se jedná o „trvalé“ nebo „relační“ soubory cookies. Trvalé soubory cookies budou uloženy webovým prohlížečem a zůstanou platné až do nastaveného data vypršení platnosti, pokud je před vypršením platnosti neodstraníte (u nás je to 180 dní). Relační cookies naopak vyprší na konci vaší webové relace, když se webový prohlížeč zavře.
Save settings
Cookies settings