Pohár rozhlasu

Sportovní úspěchy žáků naší školy jsme završili v tradičním atletickém závodu Pohár rozhlasu, který se koná nepřetržitě skoro již od poloviny minulého století.

V okresním kole obsadily mladší i starší žákyně třetí místo, mladší žáci skončili pátí a starší žáci vybojovali 1. místo. V součtu bodů všech kategorií jsme se zařadili mezi tři nejlepší školy celého Olomouckého kraje.

V krajském kole mladším děvčatům těsně unikla bronzová medaile. Starší žáci suverénně zvítězili a svou bojovností a skvělými výkony se dostali mezi 15 nejlepších týmů celé České republiky.  

Na těchto sportovních úspěších se podílelo 46 žáků a žaček druhého stupně. Všem děkujeme za předvedené výkony a vzornou reprezentaci naší školy.

Používáme cookies a obdobné technologie nezbytné pro správné fungování webu, a dále pro účely analýzy provozu a návštěvnosti a personalizaci obsahu a reklamy. Výběrem „Přijmout vše“ udělujete souhlas se zpracováním všech volitelných druhů cookies pro tyto zmíněné účely. Zpracování volitelných cookies můžete také odmítnout. Více informací v Zásadách používání souborů cookies.
Cookies settings
Přijmout
Odmítnout
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Jaké soubory cookie využíváme?

Na našem webu využíváme jen nezbytné soubory cookie - ty jsou reakcí na Vámi provedené akce, které představují požadavek na služby, jako jsou nastavení vašich předvoleb ochrany osobních údajů, přihlášení nebo vyplňování formulářů.

Tyto soubory cookie neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.

Soubory cookie pro lepší funkčnost

Tyto soubory cookie umožňují poskytovat vylepšenou funkčnost a přizpůsobení webové stránky. Mohou být nastaveny námi nebo poskytovateli třetích stran, jejichž služby jsme přidali na naše stránky. Pokud tyto soubory cookie nepovolíte, některé nebo všechny tyto služby nemusí fungovat správně.

Jak dlouho zůstanou cookies v mém zařízení? Doba, po kterou soubory cookies zůstanou ve vašem zařízení, se odvíjí od toho, zda se jedná o „trvalé“ nebo „relační“ soubory cookies. Trvalé soubory cookies budou uloženy webovým prohlížečem a zůstanou platné až do nastaveného data vypršení platnosti, pokud je před vypršením platnosti neodstraníte (u nás je to 180 dní). Relační cookies naopak vyprší na konci vaší webové relace, když se webový prohlížeč zavře.
Save settings
Cookies settings