Krabice od bot putují k dětem

Tento rok jsme se již podruhé zapojili do charitativní akce Krabice od bot. Do sbírky, která má třináctiletou tradici, se letos zapojily třídy VI. A, VI. B. VI. C a VII. A, dárky pro děti přinesli někteří žáci také individuálně.

Během týdne se nám podařilo shromáždit přes sto malých dárečků, které jsme rozdělili do krabic od bot, ty jsme vánočně zabalili a odvezli na sběrné místo, kde si je převezmou zapojené charitativní organizace. Cílovou skupinou, na niž jsme se na naší škole zaměřili, byli kluci ve věku 7 až 8 let a dívky ve věku 11 až 12 let vyrůstající v tíživých sociálních podmínkách.  Věříme, že jsme udělali radost mnoha dětem, pro které naše krabice mohou být jediným dárkem pod stromečkem. U srdce nás může hřát pocit, že jsme svým dobrým skutkem vykouzlili úsměv na mnoha dětských tvářích a Vánoce pro ně budou radostnější.

Děkujeme dětem, rodičům a pedagogickým pracovníkům školy za štědrost a zapojení se do akce.

Hana Kramářová

 

Používáme cookies a obdobné technologie nezbytné pro správné fungování webu, a dále pro účely analýzy provozu a návštěvnosti a personalizaci obsahu a reklamy. Výběrem „Přijmout vše“ udělujete souhlas se zpracováním všech volitelných druhů cookies pro tyto zmíněné účely. Zpracování volitelných cookies můžete také odmítnout. Více informací v Zásadách používání souborů cookies.
Cookies settings
Přijmout
Odmítnout
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Jaké soubory cookie využíváme?

Na našem webu využíváme jen nezbytné soubory cookie - ty jsou reakcí na Vámi provedené akce, které představují požadavek na služby, jako jsou nastavení vašich předvoleb ochrany osobních údajů, přihlášení nebo vyplňování formulářů.

Tyto soubory cookie neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.

Soubory cookie pro lepší funkčnost

Tyto soubory cookie umožňují poskytovat vylepšenou funkčnost a přizpůsobení webové stránky. Mohou být nastaveny námi nebo poskytovateli třetích stran, jejichž služby jsme přidali na naše stránky. Pokud tyto soubory cookie nepovolíte, některé nebo všechny tyto služby nemusí fungovat správně.

Jak dlouho zůstanou cookies v mém zařízení? Doba, po kterou soubory cookies zůstanou ve vašem zařízení, se odvíjí od toho, zda se jedná o „trvalé“ nebo „relační“ soubory cookies. Trvalé soubory cookies budou uloženy webovým prohlížečem a zůstanou platné až do nastaveného data vypršení platnosti, pokud je před vypršením platnosti neodstraníte (u nás je to 180 dní). Relační cookies naopak vyprší na konci vaší webové relace, když se webový prohlížeč zavře.
Save settings
Cookies settings