Brilantní výkon kluků 3. C

V pátek 24. listopadu 2023 se na Gymnáziu Čajkovského v Olomouci odehrál florbalový turnaj, který přivítal 14 týmů. Mezi nimi svou bojovností a nadšením vynikl tým kluků 3. C ze ZŠ Zeyerova, kteří obsadili druhé místo.

Cesta našeho týmu turnajem byla plná vzrušení a napínavých momentů. V základní části soutěže si postupně poradili se všemi soupeři, když předváděli nejen skvělé výkony, ale také fair-play a respekt vůči protihráčům.

Finálový zápas se stal vrcholem turnaje, neboť vyústil v dramatické samostatné nájezdy a přinesl našemu týmu stříbrné umístění. Kluci prokázali obrovskou sílu a charakter v průběhu celého turnaje a zaslouží si velikou pochvalu.

Aneta Faksová, TU III. C

Používáme cookies a obdobné technologie nezbytné pro správné fungování webu, a dále pro účely analýzy provozu a návštěvnosti a personalizaci obsahu a reklamy. Výběrem „Přijmout vše“ udělujete souhlas se zpracováním všech volitelných druhů cookies pro tyto zmíněné účely. Zpracování volitelných cookies můžete také odmítnout. Více informací v Zásadách používání souborů cookies.
Cookies settings
Přijmout
Odmítnout
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Jaké soubory cookie využíváme?

Na našem webu využíváme jen nezbytné soubory cookie - ty jsou reakcí na Vámi provedené akce, které představují požadavek na služby, jako jsou nastavení vašich předvoleb ochrany osobních údajů, přihlášení nebo vyplňování formulářů.

Tyto soubory cookie neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.

Soubory cookie pro lepší funkčnost

Tyto soubory cookie umožňují poskytovat vylepšenou funkčnost a přizpůsobení webové stránky. Mohou být nastaveny námi nebo poskytovateli třetích stran, jejichž služby jsme přidali na naše stránky. Pokud tyto soubory cookie nepovolíte, některé nebo všechny tyto služby nemusí fungovat správně.

Jak dlouho zůstanou cookies v mém zařízení? Doba, po kterou soubory cookies zůstanou ve vašem zařízení, se odvíjí od toho, zda se jedná o „trvalé“ nebo „relační“ soubory cookies. Trvalé soubory cookies budou uloženy webovým prohlížečem a zůstanou platné až do nastaveného data vypršení platnosti, pokud je před vypršením platnosti neodstraníte (u nás je to 180 dní). Relační cookies naopak vyprší na konci vaší webové relace, když se webový prohlížeč zavře.
Save settings
Cookies settings