Jako vejce vejci

Datum 5. 5. nás inspirovalo k tomu, že jsme s žákovským parlamentem vyhlásili „Den dvojčat“. Žáci mohli v tento den přijít stejně oblečení se svými kamarády ve dvojici, trojici atd. Snažili se, aby měli stejných co nejvíce svršků (tričko, kalhoty, sukni, svetr, čepici apod.).

Ještě tentýž pátek proběhlo o velké přestávce focení účastníků na hřišti. Každá dvojice či skupinka, která přišla sladěná, dostala drobnou odměnu. Do akce se zapojili i pedagogové.  Podle ohlasů se zdá, že si všichni tento den užili. Zároveň dokázali, že jsou kamarádští, kreativní a dokážou komunikovat a domluvit se. „Byla to sranda a myslíme, že je to docela originální,“ zhodnotily den dvojčat žákyně 9. ročníku.

Používáme cookies a obdobné technologie nezbytné pro správné fungování webu, a dále pro účely analýzy provozu a návštěvnosti a personalizaci obsahu a reklamy. Výběrem „Přijmout vše“ udělujete souhlas se zpracováním všech volitelných druhů cookies pro tyto zmíněné účely. Zpracování volitelných cookies můžete také odmítnout. Více informací v Zásadách používání souborů cookies.
Cookies settings
Přijmout
Odmítnout
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Jaké soubory cookie využíváme?

Na našem webu využíváme jen nezbytné soubory cookie - ty jsou reakcí na Vámi provedené akce, které představují požadavek na služby, jako jsou nastavení vašich předvoleb ochrany osobních údajů, přihlášení nebo vyplňování formulářů.

Tyto soubory cookie neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.

Soubory cookie pro lepší funkčnost

Tyto soubory cookie umožňují poskytovat vylepšenou funkčnost a přizpůsobení webové stránky. Mohou být nastaveny námi nebo poskytovateli třetích stran, jejichž služby jsme přidali na naše stránky. Pokud tyto soubory cookie nepovolíte, některé nebo všechny tyto služby nemusí fungovat správně.

Jak dlouho zůstanou cookies v mém zařízení? Doba, po kterou soubory cookies zůstanou ve vašem zařízení, se odvíjí od toho, zda se jedná o „trvalé“ nebo „relační“ soubory cookies. Trvalé soubory cookies budou uloženy webovým prohlížečem a zůstanou platné až do nastaveného data vypršení platnosti, pokud je před vypršením platnosti neodstraníte (u nás je to 180 dní). Relační cookies naopak vyprší na konci vaší webové relace, když se webový prohlížeč zavře.
Save settings
Cookies settings