Exkurze v JTEKT Bearings

Víte, kdo drží první místo na světě ve výrobě ložisek? Přece společnost JTEKT Bearings Czech Republic, do které se na exkurzi vypravila třída 9. A.

Na ulici Pavelkova v Olomouci, kde JTEKT sídlí, jsme dorazili autobusem MHD. Na úvod nám byla promítnuta zajímavá prezentaci a pak nás rozdělili do dvou skupin. První skupina zamířila do místnosti, kde probíhá zaškolení nových zaměstnanců. A druhá odešla zhlédnout výrobní linku, kde bylo možné vidět výrobu ložiska od počátku až po výsledný produkt. Následně se týmy vystřídaly. Po ukončení prohlídky jsme zaměstnancům poděkovali za umožnění exkurze, která  byla velmi zajímavá.

Jakub Radič, 9. A

 

Používáme cookies a obdobné technologie nezbytné pro správné fungování webu, a dále pro účely analýzy provozu a návštěvnosti a personalizaci obsahu a reklamy. Výběrem „Přijmout vše“ udělujete souhlas se zpracováním všech volitelných druhů cookies pro tyto zmíněné účely. Zpracování volitelných cookies můžete také odmítnout. Více informací v Zásadách používání souborů cookies.
Cookies settings
Přijmout
Odmítnout
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Jaké soubory cookie využíváme?

Na našem webu využíváme jen nezbytné soubory cookie - ty jsou reakcí na Vámi provedené akce, které představují požadavek na služby, jako jsou nastavení vašich předvoleb ochrany osobních údajů, přihlášení nebo vyplňování formulářů.

Tyto soubory cookie neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.

Soubory cookie pro lepší funkčnost

Tyto soubory cookie umožňují poskytovat vylepšenou funkčnost a přizpůsobení webové stránky. Mohou být nastaveny námi nebo poskytovateli třetích stran, jejichž služby jsme přidali na naše stránky. Pokud tyto soubory cookie nepovolíte, některé nebo všechny tyto služby nemusí fungovat správně.

Jak dlouho zůstanou cookies v mém zařízení? Doba, po kterou soubory cookies zůstanou ve vašem zařízení, se odvíjí od toho, zda se jedná o „trvalé“ nebo „relační“ soubory cookies. Trvalé soubory cookies budou uloženy webovým prohlížečem a zůstanou platné až do nastaveného data vypršení platnosti, pokud je před vypršením platnosti neodstraníte (u nás je to 180 dní). Relační cookies naopak vyprší na konci vaší webové relace, když se webový prohlížeč zavře.
Save settings
Cookies settings