Branky, body, vteřiny na Zeyerce

Slunečné poslední červnové úterý byl na Základní škole Zeyerova v Olomouci ve znamení sportovního zápolení. Tradiční olympijský den nabídl žákům možnost změřit síly v několika disciplínách a vybojovat diplomy, ovoce i putovní pohár pro nejlepší třídu.

Po slavnostním nástupu, kde byly připomenuty především zásady fair play, odstartovala sportovní den atraktivní štafeta na 4×200 metrů. Sprinteři předvedli za mohutného povzbuzování spolužáků i učitelů vynikající výkon. Poté následovaly souboje tříd ve vybíjené, přehazované, plážovém volejbalu, střelbě na koš, stolním tenisu, skoku dalekém a nejvíce emocí tradičně létalo vzduchem při fotbalu. Dopoledne pak zakončili siláci, kteří měli za úkol v přetahované lanem dostat protivníka za dělicí čáru.

Žáci měli z každého vítězství v jednotlivých disciplínách upřímnou radost. Výsledky se hodnotily ve dvou kategoriích, v první bojovaly šesté a sedmé třídy, ve druhé pak osmé a deváté. Na slavnostním vyhlášení byly třídy oceněny diplomem a všichni si na závěr sportovního dne pochutnali na sladkém ovoci, které bylo příjemným osvěžením v horkém dni. Pro žáky devátých tříd se stal olympijský den také jednou z posledních příležitostí strávit příjemné chvíle se svými spolužáky jinde než ve školních lavicích. Věříme, že i na tyto okamžiky budou rádi vzpomínat.  

                                                                                                              Hana Kramářová

 

 

 

 

Používáme cookies a obdobné technologie nezbytné pro správné fungování webu, a dále pro účely analýzy provozu a návštěvnosti a personalizaci obsahu a reklamy. Výběrem „Přijmout vše“ udělujete souhlas se zpracováním všech volitelných druhů cookies pro tyto zmíněné účely. Zpracování volitelných cookies můžete také odmítnout. Více informací v Zásadách používání souborů cookies.
Cookies settings
Přijmout
Odmítnout
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Jaké soubory cookie využíváme?

Na našem webu využíváme jen nezbytné soubory cookie - ty jsou reakcí na Vámi provedené akce, které představují požadavek na služby, jako jsou nastavení vašich předvoleb ochrany osobních údajů, přihlášení nebo vyplňování formulářů.

Tyto soubory cookie neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.

Soubory cookie pro lepší funkčnost

Tyto soubory cookie umožňují poskytovat vylepšenou funkčnost a přizpůsobení webové stránky. Mohou být nastaveny námi nebo poskytovateli třetích stran, jejichž služby jsme přidali na naše stránky. Pokud tyto soubory cookie nepovolíte, některé nebo všechny tyto služby nemusí fungovat správně.

Jak dlouho zůstanou cookies v mém zařízení? Doba, po kterou soubory cookies zůstanou ve vašem zařízení, se odvíjí od toho, zda se jedná o „trvalé“ nebo „relační“ soubory cookies. Trvalé soubory cookies budou uloženy webovým prohlížečem a zůstanou platné až do nastaveného data vypršení platnosti, pokud je před vypršením platnosti neodstraníte (u nás je to 180 dní). Relační cookies naopak vyprší na konci vaší webové relace, když se webový prohlížeč zavře.
Save settings
Cookies settings