Škola oslavila Den dětí

Krásné počasí, dobrá nálada a spousta stanovišť čekaly na malé i velké návštěvníky na hřišti Základní školy Zeyerova. Poslední květnovou středu se sportovní areál školy zaplnil desítkami dětí, pro něž byl připraven bohatý program ke Dni dětí.

Učitelé, starší spolužáci i ochotní rodiče ve spolupráci se SRPŠ nachystali pro děti opičí dráhu, puzzle, házení míčku do terče, lovení rybiček, balanční cvičení nebo jízdu na koloběžkách. Kdo chtěl, mohl nakreslit obrázek na chodník nebo si zaskákat v pytlích. Bystrou mysl si mohli procvičit v angličtině nebo u stanoviště s vesmírnou Zeyerií. Šikovná děvčata malovala na obličej podle přání a zejména pro nejmenší byl připraven skákací hrad.

Školní parlament si připravil na toto odpoledne i pokus o rekord v počtu účastníků lidského vláčku za doprovodu známé písničky Jede, jede mašinka. Nakonec se zapojilo 91 účastníků a příští rok máme tedy co překonávat. „Všem „vagónkům“ moc děkujeme, že přijaly naši výzvu. Myslím si, že Den dětí na Zeyerce si všichni užili,“ zhodnotil akci koordinátor žákovského parlamentu Milan Absolon.

Pokud někomu v průběhu plnění úkolů vyhládlo, mohl se občerstvit u stánku SRPŠ ovocem, džusem nebo domácím koláčem, děvčata z 8. třídy nabízela chutné palačinky, o které byl jako vždy veliký zájem.

Odpoledne všem uteklo jako voda a spokojené tváře a úsměvy dětí nám byly největší odměnou za vynaložené úsilí zorganizovat oslavu Dne dětí.

Hana Kramářová

Používáme cookies a obdobné technologie nezbytné pro správné fungování webu, a dále pro účely analýzy provozu a návštěvnosti a personalizaci obsahu a reklamy. Výběrem „Přijmout vše“ udělujete souhlas se zpracováním všech volitelných druhů cookies pro tyto zmíněné účely. Zpracování volitelných cookies můžete také odmítnout. Více informací v Zásadách používání souborů cookies.
Cookies settings
Přijmout
Odmítnout
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Jaké soubory cookie využíváme?

Na našem webu využíváme jen nezbytné soubory cookie - ty jsou reakcí na Vámi provedené akce, které představují požadavek na služby, jako jsou nastavení vašich předvoleb ochrany osobních údajů, přihlášení nebo vyplňování formulářů.

Tyto soubory cookie neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.

Soubory cookie pro lepší funkčnost

Tyto soubory cookie umožňují poskytovat vylepšenou funkčnost a přizpůsobení webové stránky. Mohou být nastaveny námi nebo poskytovateli třetích stran, jejichž služby jsme přidali na naše stránky. Pokud tyto soubory cookie nepovolíte, některé nebo všechny tyto služby nemusí fungovat správně.

Jak dlouho zůstanou cookies v mém zařízení? Doba, po kterou soubory cookies zůstanou ve vašem zařízení, se odvíjí od toho, zda se jedná o „trvalé“ nebo „relační“ soubory cookies. Trvalé soubory cookies budou uloženy webovým prohlížečem a zůstanou platné až do nastaveného data vypršení platnosti, pokud je před vypršením platnosti neodstraníte (u nás je to 180 dní). Relační cookies naopak vyprší na konci vaší webové relace, když se webový prohlížeč zavře.
Save settings
Cookies settings