Roztančili jsme Baťovo město

Porotci na taneční soutěži v Brně naše Vážky úspěšně posunuli do dalšího kola, které se odehrálo ve Zlíně. Sportovní hala Datart, nacházející se kousek nad Univerzitním parkem, toho dne pohostila nesčetné množství soutěžících z různých koutů Moravy a Slezska. Již od osmi hodin se dovnitř hrnula masa lidí, ať už z řad soutěžících, rodičů nebo publika.

Při sledování ostatních vystoupení nám bylo jasné, že to nejen děti z naší školy, ale všechny Vážky celkově budou mít náročné. Díky novým gymnastickým prvkům, které se nám trenérům podařilo do skladby „Smajlíci“ zakomponovat a posunout ji tak na úplně jinou úroveň, jsme i přes obrovskou konkurenci vybojovali krásné čtvrté místo. Tím jsme si dle výsledkové listiny zajistili postup na mistrovství České republiky CZECH DANCE TOUR, které se bude odehrávat poslední víkend v květnu v Litoměřicích.

Unavení, ale šťastní z úspěchu jsme se ve večerních hodinách vraceli domů. Teď máme před sebou dva týdny na to, abychom Litoměřicím předvedli, co děti ze ZŠ Zeyerova dokážou. Protože nám můžete věřit, když řekneme, že se o postup do Budapešti na MISTROVSTVÍ SVĚTA – WDA – WORLD DANCE CHAMPIONSHIP budeme rvát jako lvi!

Jakub Fiala, Silvie Soldánová

Používáme cookies a obdobné technologie nezbytné pro správné fungování webu, a dále pro účely analýzy provozu a návštěvnosti a personalizaci obsahu a reklamy. Výběrem „Přijmout vše“ udělujete souhlas se zpracováním všech volitelných druhů cookies pro tyto zmíněné účely. Zpracování volitelných cookies můžete také odmítnout. Více informací v Zásadách používání souborů cookies.
Cookies settings
Přijmout
Odmítnout
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Jaké soubory cookie využíváme?

Na našem webu využíváme jen nezbytné soubory cookie - ty jsou reakcí na Vámi provedené akce, které představují požadavek na služby, jako jsou nastavení vašich předvoleb ochrany osobních údajů, přihlášení nebo vyplňování formulářů.

Tyto soubory cookie neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.

Soubory cookie pro lepší funkčnost

Tyto soubory cookie umožňují poskytovat vylepšenou funkčnost a přizpůsobení webové stránky. Mohou být nastaveny námi nebo poskytovateli třetích stran, jejichž služby jsme přidali na naše stránky. Pokud tyto soubory cookie nepovolíte, některé nebo všechny tyto služby nemusí fungovat správně.

Jak dlouho zůstanou cookies v mém zařízení? Doba, po kterou soubory cookies zůstanou ve vašem zařízení, se odvíjí od toho, zda se jedná o „trvalé“ nebo „relační“ soubory cookies. Trvalé soubory cookies budou uloženy webovým prohlížečem a zůstanou platné až do nastaveného data vypršení platnosti, pokud je před vypršením platnosti neodstraníte (u nás je to 180 dní). Relační cookies naopak vyprší na konci vaší webové relace, když se webový prohlížeč zavře.
Save settings
Cookies settings