Rozloučení družiny se školním rokem

S blížícím se koncem školního roku si i družina zorganizovala rozloučení pro žáky a jejich rodiče. Školní hřiště se proměnilo v úterý 20. 6. v menší zábavní park, kde byla spousta atrakcí.

Pro děti i jejich rodiče bylo připraveno malování sádrových odlitků, malování na obličej, nechyběla ani paní, která se nám postarala o balonková zvířátka. Na všech částech školního hřiště se hrály různé míčové hry a děti si mohly vyzkoušet a vybírat z mnoha aktivit. Po celou dobu akce nám hrála hudba a jako doprovodný program bylo k vidění představení Perníková chaloupka v podání našeho dramatického kroužku. Všichni také měli možnost zhlédnout finálová čísla z naší družinové soutěže Talentmanie.

K dispozici bylo nejen občerstvení z dobrot, které samotní rodiče donesli jako pohoštění, ale i čerstvě napečené sušenky a lahodné palačinky, které ve spolupráci s paními vychovatelkami připravovali žáci 4. tříd. Později jsme i rozdělali oheň a na závěr celé akce byla možnost opékat špekáčky. Jako překvapení byla pro děti připravena velká nafukovací skluzavka.

Počasí nám vyšlo na jedničku, všichni jsme si akci náramně užili a teď už jen počkáme na oficiální konec školního roku a hurá na prázdniny. Děkujeme všem za spolupráci a účast na naší akci a přejeme všem dětem a jejich rodičům pěkné léto.

 vychovatelky ŠD

Používáme cookies a obdobné technologie nezbytné pro správné fungování webu, a dále pro účely analýzy provozu a návštěvnosti a personalizaci obsahu a reklamy. Výběrem „Přijmout vše“ udělujete souhlas se zpracováním všech volitelných druhů cookies pro tyto zmíněné účely. Zpracování volitelných cookies můžete také odmítnout. Více informací v Zásadách používání souborů cookies.
Cookies settings
Přijmout
Odmítnout
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Jaké soubory cookie využíváme?

Na našem webu využíváme jen nezbytné soubory cookie - ty jsou reakcí na Vámi provedené akce, které představují požadavek na služby, jako jsou nastavení vašich předvoleb ochrany osobních údajů, přihlášení nebo vyplňování formulářů.

Tyto soubory cookie neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.

Soubory cookie pro lepší funkčnost

Tyto soubory cookie umožňují poskytovat vylepšenou funkčnost a přizpůsobení webové stránky. Mohou být nastaveny námi nebo poskytovateli třetích stran, jejichž služby jsme přidali na naše stránky. Pokud tyto soubory cookie nepovolíte, některé nebo všechny tyto služby nemusí fungovat správně.

Jak dlouho zůstanou cookies v mém zařízení? Doba, po kterou soubory cookies zůstanou ve vašem zařízení, se odvíjí od toho, zda se jedná o „trvalé“ nebo „relační“ soubory cookies. Trvalé soubory cookies budou uloženy webovým prohlížečem a zůstanou platné až do nastaveného data vypršení platnosti, pokud je před vypršením platnosti neodstraníte (u nás je to 180 dní). Relační cookies naopak vyprší na konci vaší webové relace, když se webový prohlížeč zavře.
Save settings
Cookies settings