Ve školní družině jsme ve středu 26. 4. měli slet všech nejmocnějších čarodějnic, čarodějů a dalších strašidel z celého okolí. K vidění byly krásné a mnohdy opravdu strašidelné kostýmy.

Akce proběhla v tělocvičně školy, kde byly pro děti připravené nejrůznější aktivity. Vyzkoušely si čarodějnické sportovní aktivity, házení pavouků do kotlíku, odvážily se hledat věci v tajemném boxu. Pro opravdové odvážlivce bylo připraveno stanoviště míchání lektvarů, kde si svůj jedinečný nápoj děti následně vypily.  Po celou dobu nám hrály nejrůznější písničky. A jak se ukázalo, všem strašidelným bytostem putuje tanec v krvi.

Proběhla i promenáda všech přítomných masek a byly vyhlášeny tři nejlepší a nejpromyšlenější kostýmy. Děkujeme všem za účast a těšíme se opět příští rok na Rej čarodějnic.