Recitační soutěž 4. a 5. tříd

Ve středu 22. února 2023 proběhlo školní kolo recitační soutěže. Účastnily se jí děti ze 4. a 5. ročníku. Čtyřčlenná porota sestávající ze zástupkyně školy Mgr. Ilony Rohánkové, paní učitelky Kláry Zezulové, paní učitelky Heleny Žouželkové a paní učitelky Marie Netáhalové měla opravdu velice těžký úkol při rozhodování o udělení jednotlivých míst.

Zasloužené 1. místo si vybojoval L. Martinec.

2. místo se podělili Š. Dočkalová a D. Žďárek.

Krásné 3. místo patří E. Svobodové a L. Švábové. 

Zaznělo několik krásných básní. Při poslechu všech přednášených básní bylo zjevné radostné úsilí, s jakým děti recitovaly. Dík patří nejen dětem, ale i jejich rodičům, kteří jim při nacvičování recitace pomáhali. Velké poděkování také patří všem učitelkám, které se podílely na přípravě dětí i organizaci soutěže.

 

Mgr. Helena Žouželková