Olympijský den ovládl poslední pondělí školního roku

Za krásného letního počasí se v pondělí 24. června na 1. stupni uskutečnil již tradiční Olympijský den. Děti jednotlivých tříd se sešly ráno před budovou školy, aby mohly společně odejít na školní hřiště a zahájit tak sportovní klání.

Na úvod byla zapálena pochodeň a boj o nejlepší sportovní výkony mohl začít. Každý ročník byl odlišen jinou barvou, ty byly symbolicky zvoleny jako na olympijských kruzích. Žáci zdolali celkem devět disciplín – skoky z místa a do písku, skoky přes švihadlo, kopy na bránu, slalom, hod na koš, hod do dálky, sprint a kuželky. Dle úsměvů na tvářích si jistě všichni zúčastnění Olympijský den užili a snažili se podat co nejlepší výkony. Po pečlivém vyhodnocení výsledků proběhlo následující den vyhlášení nejlepších sportovců před budovou školy. První tři místa z jednotlivých ročníků v kategorii dívek i chlapců byla odměněna pohárem, medailí, diplomem a věcným oceněním. Ostatní účastníci dostali sladkou odměnu. Všem sportovcům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších utkáních.

Používáme cookies a obdobné technologie nezbytné pro správné fungování webu, a dále pro účely analýzy provozu a návštěvnosti a personalizaci obsahu a reklamy. Výběrem „Přijmout vše“ udělujete souhlas se zpracováním všech volitelných druhů cookies pro tyto zmíněné účely. Zpracování volitelných cookies můžete také odmítnout. Více informací v Zásadách používání souborů cookies.
Cookies settings
Přijmout
Odmítnout
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Jaké soubory cookie využíváme?

Na našem webu využíváme jen nezbytné soubory cookie - ty jsou reakcí na Vámi provedené akce, které představují požadavek na služby, jako jsou nastavení vašich předvoleb ochrany osobních údajů, přihlášení nebo vyplňování formulářů.

Tyto soubory cookie neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.

Soubory cookie pro lepší funkčnost

Tyto soubory cookie umožňují poskytovat vylepšenou funkčnost a přizpůsobení webové stránky. Mohou být nastaveny námi nebo poskytovateli třetích stran, jejichž služby jsme přidali na naše stránky. Pokud tyto soubory cookie nepovolíte, některé nebo všechny tyto služby nemusí fungovat správně.

Jak dlouho zůstanou cookies v mém zařízení? Doba, po kterou soubory cookies zůstanou ve vašem zařízení, se odvíjí od toho, zda se jedná o „trvalé“ nebo „relační“ soubory cookies. Trvalé soubory cookies budou uloženy webovým prohlížečem a zůstanou platné až do nastaveného data vypršení platnosti, pokud je před vypršením platnosti neodstraníte (u nás je to 180 dní). Relační cookies naopak vyprší na konci vaší webové relace, když se webový prohlížeč zavře.
Save settings
Cookies settings