Informace k novému objednávkovému terminálu ve školní výdejně

Ve školní výdejně ZŠ Zeyerova byl nově nainstalovaný objednávkový terminál, který umožňuje:

1) TISK NÁHRADNÍ STRAVENKY:

=> lze využít při zapomenutí nebo ztrátě čipu (při ztrátě je nutné koupit nový čip)

 • Na terminálu zvolí možnost „náhradní stravenka“.
 • Zadá své příjmení, jméno a heslo (přístupové heslo k účtu na www.strava.cz, které bylo zadáno při přihlášení stravy u ŠJ Demlova).
 • Vytiskne náhradní stravenku, kterou předá v okýnku školní výdejny. Bez náhradní stravenky nebude oběd vydán!

2) PŘIHLÁŠENÍ A ODHLÁŠENÍ STRAVY:

 • Na terminálu přiloží čip ke čtečce, tímto otevře svůj účet.
 • Přihlásí nebo odhlásí požadovanou stravu v jednotlivých dnech.
 • Zadá „uložit“ a poté „odhlásit“.

=> stejným způsobem lze zjistit, jestli v daný den má přihlášený oběd, pokud tuto informaci neví

3) REGISTRACE NOVÝCH STRÁVNÍKŮ:

= > registrace bude provedena při neaktivním čipu nebo při jeho ztrátě

 • Na terminálu zvolí možnost „zaregistrovat nový čip“.
 • Zadá své příjmení, jméno a heslo (přístupové heslo k účtu na www.strava.cz, které bylo zadáno při přihlášení stravy u ŠJ Demlova).
 • Zvolí možnost „zaregistrovat nové médium“.
 • Přiloží čip ke čtečce, tímto otevře svůj účet.
 • Zadá „odhlásit“.

=> registraci provádí:

 • Zákonný zástupce v době výdeje obědů do jídlonosičů od 11.20 do 11.40 hodin (do jídelny vstoupí bočním vchodem u školní družiny), z hygienických důvodů jiný čas registrace je možný pouze po domluvě na telefonu kanceláře školy u pí Stachové 581 114 232.
 • Zástupkyně ředitele školy pro provoz a školní výdejnu Dagmar Stachová (zákonný zástupce v tomto případě nahlásí přístupové heslo k účtu na www.strava.cz, které bylo zadáno při přihlášení stravy u ŠJ Demlova – lze zaslat po dítěti nebo na e-mail stachova@zs-zeyerova.cz).
 • Samotný žák (musí znát přístupové heslo k účtu na www.strava.cz, které bylo zadáno při přihlášení stravy u ŠJ Demlova). Pokud se registrace nepodaří, bude kontaktovat pí Stachovou v kanceláři školy.
Používáme cookies a obdobné technologie nezbytné pro správné fungování webu, a dále pro účely analýzy provozu a návštěvnosti a personalizaci obsahu a reklamy. Výběrem „Přijmout vše“ udělujete souhlas se zpracováním všech volitelných druhů cookies pro tyto zmíněné účely. Zpracování volitelných cookies můžete také odmítnout. Více informací v Zásadách používání souborů cookies.
Cookies settings
Přijmout
Odmítnout
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Jaké soubory cookie využíváme?

Na našem webu využíváme jen nezbytné soubory cookie - ty jsou reakcí na Vámi provedené akce, které představují požadavek na služby, jako jsou nastavení vašich předvoleb ochrany osobních údajů, přihlášení nebo vyplňování formulářů.

Tyto soubory cookie neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.

Soubory cookie pro lepší funkčnost

Tyto soubory cookie umožňují poskytovat vylepšenou funkčnost a přizpůsobení webové stránky. Mohou být nastaveny námi nebo poskytovateli třetích stran, jejichž služby jsme přidali na naše stránky. Pokud tyto soubory cookie nepovolíte, některé nebo všechny tyto služby nemusí fungovat správně.

Jak dlouho zůstanou cookies v mém zařízení? Doba, po kterou soubory cookies zůstanou ve vašem zařízení, se odvíjí od toho, zda se jedná o „trvalé“ nebo „relační“ soubory cookies. Trvalé soubory cookies budou uloženy webovým prohlížečem a zůstanou platné až do nastaveného data vypršení platnosti, pokud je před vypršením platnosti neodstraníte (u nás je to 180 dní). Relační cookies naopak vyprší na konci vaší webové relace, když se webový prohlížeč zavře.
Save settings
Cookies settings