Čtenářský koutek zdobí graffiti

Pokud jste v posledních dnech procházeli chodbou na druhém patře, nemohli jste si nevšimnout, že je již kompletně hotové graffiti na čtenářském koutku. Návrh vytvořili 2 žáci z 9. B a společně s několika spolužáky potom náčrt přenášeli na stěny. Práce jim nakonec trvala asi měsíc, ale výsledek podle mnoha ohlasů stojí za to. „Je to zpestření prostředí, moc se nám to líbí, nejlepší je to písmo a obrázek kazeťáku,“ zhodnotili novou dekoraci žáci ze 6. A.

Milan Absolon