Zahájení školního roku 2023/2024

Opět po roce zavládla 4. září na Základní škole Zeyerova příjemná atmosféra. Pro padesát nedočkavých prvňáčků to byl první školní den. Ti všichni spolu s velkým množstvím rodičů a prarodičů zaplnili prostranství před hlavním vchodem, aby společně zahájili novou životní etapu. Tam už na ně čekaly jejich paní učitelky a všichni se pak společně přemístili do tělocvičny. Tam je vřelými slovy přivítala paní ředitelka Vladimíra Švecová, která ve svém projevu popřála všem dětem hodně úspěchů a mnoho pěkných zážitků v novém prostředí.        

O kulturní zpestření se postarali budoucí kamarádi našich prvňáčků, kteří svým vystoupením roztleskali celou tělocvičnu.

Než se všichni žáci poprvé vydali do svých tříd, převzaly jejich paní učitelky velký keramický klíč, kterým slavnostně třídy odemkly.

Ještě před tím však všichni prvňáčci složili slib, že budou vzornými žáky, kteří se budou pilné učit, aby domů nosili jen samé pěkné známky.                                              

Ve vyzdobených třídách čekaly malé školáky dárečky a každý jako upomínku na tento významný den od své paní učitelky dostal vlastní keramický klíč, kterým si otevře pomyslné dveře ke vzdělání.

Přejeme našim prvňáčkům, aby na ně za těmito dveřmi čekaly jen samé příjemné chvíle naplněné radostí a spoustou zajímavých zážitků se svými novými kamarády.

Eva Thürriglová – tř. uč. 1.A

 

 

Používáme cookies a obdobné technologie nezbytné pro správné fungování webu, a dále pro účely analýzy provozu a návštěvnosti a personalizaci obsahu a reklamy. Výběrem „Přijmout vše“ udělujete souhlas se zpracováním všech volitelných druhů cookies pro tyto zmíněné účely. Zpracování volitelných cookies můžete také odmítnout. Více informací v Zásadách používání souborů cookies.
Cookies settings
Přijmout
Odmítnout
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Jaké soubory cookie využíváme?

Na našem webu využíváme jen nezbytné soubory cookie - ty jsou reakcí na Vámi provedené akce, které představují požadavek na služby, jako jsou nastavení vašich předvoleb ochrany osobních údajů, přihlášení nebo vyplňování formulářů.

Tyto soubory cookie neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.

Soubory cookie pro lepší funkčnost

Tyto soubory cookie umožňují poskytovat vylepšenou funkčnost a přizpůsobení webové stránky. Mohou být nastaveny námi nebo poskytovateli třetích stran, jejichž služby jsme přidali na naše stránky. Pokud tyto soubory cookie nepovolíte, některé nebo všechny tyto služby nemusí fungovat správně.

Jak dlouho zůstanou cookies v mém zařízení? Doba, po kterou soubory cookies zůstanou ve vašem zařízení, se odvíjí od toho, zda se jedná o „trvalé“ nebo „relační“ soubory cookies. Trvalé soubory cookies budou uloženy webovým prohlížečem a zůstanou platné až do nastaveného data vypršení platnosti, pokud je před vypršením platnosti neodstraníte (u nás je to 180 dní). Relační cookies naopak vyprší na konci vaší webové relace, když se webový prohlížeč zavře.
Save settings
Cookies settings