Vánoční koleda v Domově seniorů POHODA

Pravý smysl Vánoc, které vskutku nejsou pouze o vůni cukroví a vysněných dárcích, si v pátek 1. 12. připomněli i naši čtvrťáci. Ti se za podpory naší ZŠ a JIKA – Olomouckého dobrovolnického centra, z. s. aktivně zapojili do vánočního koledování v Domově seniorů POHODA ve Chválkovicích.

V průběhu vystoupení zazněly za doprovodu piana a kytary známé české koledy, čas také zůstal i na písničky na přání. Vánoční pohodu dotvořil padající sníh za okny i posezení dětí s klienty, kteří se podělili o vlastní vzpomínky na tento kouzelný čas.

V závěru naší návštěvy se žáci rozhodli pokračovat ve zpěvu a hře také na pokojích seniorů, jimž zdravotní stav nedovoloval se vystoupení osobně zúčastnit. Tímto činem prokázali nejen skutečnou chuť do zpívání, ale zejména schopnost myslet na druhé a umět potěšit potřebné, za což jim patří vřelé poděkování.

                                                                                                                                 Zuzana Hostašová

 

Používáme cookies a obdobné technologie nezbytné pro správné fungování webu, a dále pro účely analýzy provozu a návštěvnosti a personalizaci obsahu a reklamy. Výběrem „Přijmout vše“ udělujete souhlas se zpracováním všech volitelných druhů cookies pro tyto zmíněné účely. Zpracování volitelných cookies můžete také odmítnout. Více informací v Zásadách používání souborů cookies.
Cookies settings
Přijmout
Odmítnout
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Jaké soubory cookie využíváme?

Na našem webu využíváme jen nezbytné soubory cookie - ty jsou reakcí na Vámi provedené akce, které představují požadavek na služby, jako jsou nastavení vašich předvoleb ochrany osobních údajů, přihlášení nebo vyplňování formulářů.

Tyto soubory cookie neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.

Soubory cookie pro lepší funkčnost

Tyto soubory cookie umožňují poskytovat vylepšenou funkčnost a přizpůsobení webové stránky. Mohou být nastaveny námi nebo poskytovateli třetích stran, jejichž služby jsme přidali na naše stránky. Pokud tyto soubory cookie nepovolíte, některé nebo všechny tyto služby nemusí fungovat správně.

Jak dlouho zůstanou cookies v mém zařízení? Doba, po kterou soubory cookies zůstanou ve vašem zařízení, se odvíjí od toho, zda se jedná o „trvalé“ nebo „relační“ soubory cookies. Trvalé soubory cookies budou uloženy webovým prohlížečem a zůstanou platné až do nastaveného data vypršení platnosti, pokud je před vypršením platnosti neodstraníte (u nás je to 180 dní). Relační cookies naopak vyprší na konci vaší webové relace, když se webový prohlížeč zavře.
Save settings
Cookies settings