Návštěva svíčkárny
V pátek 8. 4. se 6. oddělení školní družiny zúčastnilo velikonočního programu v jedné z olomouckých svíčkáren. Pro žáky byly k vyrábění připraveny tematické svíčky ve tvaru vajíček. Následně si mohli dokoupit libovolné svíčky, které si podle své vlastní fantazie dozdobili. Největší úspěch u dětí získaly svíčky, které plavou. Žáci si odpoledne ve svíčkárně užili a odnesli si domů spoustu krásně zdobených svíček.
Klára Rajčanová

