Ve čtvrtek 30. 3. proběhlo v koridoru školy finálové kole Talentmanie. Nejprve si každé oddělení udělalo své vlastní „třídní kolo“, kde nejlepší účastník postoupil do finále. Aby i třídní kola byla nabitá kvalitními čísly a žáci si mohli do plna vychutnat pozornost všech diváků, spojily se oddělení 4. a 7. společně, aby byla pořádná atmosféra.

V koridoru se nám tedy předvedlo 7 vynikajících vystoupení, skandovalo se, tleskalo se a fandilo.  Určit výsledné pořadí nebylo nic jednoduchého. Nakonec naše odborná porota ve složení některých paní vychovatelek rozhodla NÁSLEDNOVNĚ:

  1. místo –  Břišní tance (Linda a Kája, 4. C)
  2. místo – Capoeira (Max, 1. B)
  3. místo – Loutkové divadlo (Zoe, Violka a Laura, 3. A)
  4. místo – Taneční vystoupení (Verča a Stella, 1. A)

Všem vítězům gratulujeme a děkujeme všem účastníkům za nachystání krásných vystoupení. Není přece důležité vyhrát, ale zúčastnit se.

Klára Rajčanová