Finálové kolo Talentmánie ve školní družině

Ve čtvrtek 30. 3. proběhlo v koridoru školy finálové kole Talentmanie. Nejprve si každé oddělení udělalo své vlastní „třídní kolo“, kde nejlepší účastník postoupil do finále. Aby i třídní kola byla nabitá kvalitními čísly a žáci si mohli do plna vychutnat pozornost všech diváků, spojily se oddělení 4. a 7. společně, aby byla pořádná atmosféra.

V koridoru se nám tedy předvedlo 7 vynikajících vystoupení, skandovalo se, tleskalo se a fandilo.  Určit výsledné pořadí nebylo nic jednoduchého. Nakonec naše odborná porota ve složení některých paní vychovatelek rozhodla NÁSLEDNOVNĚ:

  1. místo –  Břišní tance (Linda a Kája, 4. C)
  2. místo – Capoeira (Max, 1. B)
  3. místo – Loutkové divadlo (Zoe, Violka a Laura, 3. A)
  4. místo – Taneční vystoupení (Verča a Stella, 1. A)

Všem vítězům gratulujeme a děkujeme všem účastníkům za nachystání krásných vystoupení. Není přece důležité vyhrát, ale zúčastnit se.

Klára Rajčanová 

 

 

Používáme cookies a obdobné technologie nezbytné pro správné fungování webu, a dále pro účely analýzy provozu a návštěvnosti a personalizaci obsahu a reklamy. Výběrem „Přijmout vše“ udělujete souhlas se zpracováním všech volitelných druhů cookies pro tyto zmíněné účely. Zpracování volitelných cookies můžete také odmítnout. Více informací v Zásadách používání souborů cookies.
Cookies settings
Přijmout
Odmítnout
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Jaké soubory cookie využíváme?

Na našem webu využíváme jen nezbytné soubory cookie - ty jsou reakcí na Vámi provedené akce, které představují požadavek na služby, jako jsou nastavení vašich předvoleb ochrany osobních údajů, přihlášení nebo vyplňování formulářů.

Tyto soubory cookie neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.

Soubory cookie pro lepší funkčnost

Tyto soubory cookie umožňují poskytovat vylepšenou funkčnost a přizpůsobení webové stránky. Mohou být nastaveny námi nebo poskytovateli třetích stran, jejichž služby jsme přidali na naše stránky. Pokud tyto soubory cookie nepovolíte, některé nebo všechny tyto služby nemusí fungovat správně.

Jak dlouho zůstanou cookies v mém zařízení? Doba, po kterou soubory cookies zůstanou ve vašem zařízení, se odvíjí od toho, zda se jedná o „trvalé“ nebo „relační“ soubory cookies. Trvalé soubory cookies budou uloženy webovým prohlížečem a zůstanou platné až do nastaveného data vypršení platnosti, pokud je před vypršením platnosti neodstraníte (u nás je to 180 dní). Relační cookies naopak vyprší na konci vaší webové relace, když se webový prohlížeč zavře.
Save settings
Cookies settings