Do Brna za medailemi

Již od září je na ZŠ Zeyerova otevřený kroužek gymnastiky a tance TS Vážky pro první a druhou třídu pod vedením paní učitelky Mgr. Silvie Soldánové a pana asistenta Jakuba Fialy. V sobotu 20. 4. 2024 se tito úžasní malí sportovci mohli poprvé zúčastnit velkých závodů v Brně, kam mířila spousta tanečních škol a klubů z různých koutů Moravy, aby si ukořistily nějakou tu medaili a postup do dalších kol. TS Vážky z Paseky, Bruntálu, Šternberka a nově také z Olomouce samozřejmě nesměly chybět!

Celý den byla jedna velká honička – malování, česání, oblékání do kostýmů a v neposlední řadě také troška toho stresu z umístění – ale díky obětavým rodičům, šikovným dětem a skvělé práci trenérů se nakonec povedlo odvézt si několik úspěchů. Tím nejhlavnějším, co se Vážkám povedlo získat, jsou postupy do dalšího kola, které se uskuteční 8. května ve Zlíně.

Naši olomoučtí „Smajlíci“ si s sebou domů vezou třetí místo a zaručený úsměv na tváři jak dětí, tak rodičů. I přes nepříznivé počasí, které provázelo celý den, odjížděli všichni zúčastnění s hrdostí, očekáváním, co přinese zlínské zemské kolo, a ověnčeni medailemi, které si právem za své výkony zasloužili.

Jakub Fiala, Mgr. Silvie Soldánová

Používáme cookies a obdobné technologie nezbytné pro správné fungování webu, a dále pro účely analýzy provozu a návštěvnosti a personalizaci obsahu a reklamy. Výběrem „Přijmout vše“ udělujete souhlas se zpracováním všech volitelných druhů cookies pro tyto zmíněné účely. Zpracování volitelných cookies můžete také odmítnout. Více informací v Zásadách používání souborů cookies.
Cookies settings
Přijmout
Odmítnout
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Jaké soubory cookie využíváme?

Na našem webu využíváme jen nezbytné soubory cookie - ty jsou reakcí na Vámi provedené akce, které představují požadavek na služby, jako jsou nastavení vašich předvoleb ochrany osobních údajů, přihlášení nebo vyplňování formulářů.

Tyto soubory cookie neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.

Soubory cookie pro lepší funkčnost

Tyto soubory cookie umožňují poskytovat vylepšenou funkčnost a přizpůsobení webové stránky. Mohou být nastaveny námi nebo poskytovateli třetích stran, jejichž služby jsme přidali na naše stránky. Pokud tyto soubory cookie nepovolíte, některé nebo všechny tyto služby nemusí fungovat správně.

Jak dlouho zůstanou cookies v mém zařízení? Doba, po kterou soubory cookies zůstanou ve vašem zařízení, se odvíjí od toho, zda se jedná o „trvalé“ nebo „relační“ soubory cookies. Trvalé soubory cookies budou uloženy webovým prohlížečem a zůstanou platné až do nastaveného data vypršení platnosti, pokud je před vypršením platnosti neodstraníte (u nás je to 180 dní). Relační cookies naopak vyprší na konci vaší webové relace, když se webový prohlížeč zavře.
Save settings
Cookies settings