Začátek nového školního roku 2024/2025

Vyučování ve školním roce 2024/2025 začíná v pondělí 2. září 2024 a bude probíhat od 8:00 – 8:45 hod. Ve vchodu bude umístěna nástěnná tabule s rozmístěním tříd.              Výdej obědů 2. září je 11:40 – 13:00 a vstup je z ulice Křižíkova od boční budovy školní družiny. Pro odběr stravy je nutné mít již čip, prosíme nové žáky, aby první den měli u sebe hotovost k zaplacení poplatků za čip 200 Kč.                                                           Od úterý do pátku bude probíhat vyučování na 1. stupni do 11:40 hod., na 2. stupni do 12:35 hod. bez odpoledního vyučování.                                                                           Čipy pro rodiče k vyzvedávání dětí ze školní družiny budou připraveny k odběru v budově školní družiny v termínu 28. 8. a 29. 8. 2024 v čase 14:00-15:00 hod. Pro žáky 1. tříd bude možné vyzvednout čipy i první školní den, tj. 2. 9. 2024. Při předávání čipů vyplníte Předávací protokol, jako potvrzení, že Vám byly čipy vydány.                     Školní družina bude otevřená již od prvního dne školy, tedy od 2. 9., již od 6:00 do 16:00 (první den zkrácená doba).

Používáme cookies a obdobné technologie nezbytné pro správné fungování webu, a dále pro účely analýzy provozu a návštěvnosti a personalizaci obsahu a reklamy. Výběrem „Přijmout vše“ udělujete souhlas se zpracováním všech volitelných druhů cookies pro tyto zmíněné účely. Zpracování volitelných cookies můžete také odmítnout. Více informací v Zásadách používání souborů cookies.
Cookies settings
Přijmout
Odmítnout
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Jaké soubory cookie využíváme?

Na našem webu využíváme jen nezbytné soubory cookie - ty jsou reakcí na Vámi provedené akce, které představují požadavek na služby, jako jsou nastavení vašich předvoleb ochrany osobních údajů, přihlášení nebo vyplňování formulářů.

Tyto soubory cookie neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.

Soubory cookie pro lepší funkčnost

Tyto soubory cookie umožňují poskytovat vylepšenou funkčnost a přizpůsobení webové stránky. Mohou být nastaveny námi nebo poskytovateli třetích stran, jejichž služby jsme přidali na naše stránky. Pokud tyto soubory cookie nepovolíte, některé nebo všechny tyto služby nemusí fungovat správně.

Jak dlouho zůstanou cookies v mém zařízení? Doba, po kterou soubory cookies zůstanou ve vašem zařízení, se odvíjí od toho, zda se jedná o „trvalé“ nebo „relační“ soubory cookies. Trvalé soubory cookies budou uloženy webovým prohlížečem a zůstanou platné až do nastaveného data vypršení platnosti, pokud je před vypršením platnosti neodstraníte (u nás je to 180 dní). Relační cookies naopak vyprší na konci vaší webové relace, když se webový prohlížeč zavře.
Save settings
Cookies settings