Výtvarná soutěž „Bezpečnost ve městě“

V pondělí 30. 10.2023 proběhlo ve Velkém freskovém  sále FZŠ Komenium  slavnostní vyhlášení výsledků 17. ročníku výtvarné soutěže pro MŠ a ZŠ, pořádané Nadací Bezpečná Olomouc.

Soutěž byla vyhlášena již minulý školní rok a skupina 17 žáků z 6. oddělení ŠD společně vytvořila  model, který se umístil na krásném 3. místě v kategorii žáků ZŠ 1. stupně. Celkem se soutěže účastnilo  125 přihlášených výtvarných děl.

Model bezpečného města je vystaven v přízemí naší školy.

Všem děkujeme za podporu.