Výtvarná soutěž „Bezpečnost ve městě“
V pondělí 30. 10.2023 proběhlo ve Velkém freskovém sále FZŠ Komenium slavnostní vyhlášení výsledků 17. ročníku výtvarné soutěže pro MŠ a ZŠ, pořádané Nadací Bezpečná Olomouc.
Soutěž byla vyhlášena již minulý školní rok a skupina 17 žáků z 6. oddělení ŠD společně vytvořila model, který se umístil na krásném 3. místě v kategorii žáků ZŠ 1. stupně. Celkem se soutěže účastnilo 125 přihlášených výtvarných děl.
Model bezpečného města je vystaven v přízemí naší školy.
Všem děkujeme za podporu.
![]()
