Vítání občánků

V sobotu 9. ledna 2026 se naše žákyně zúčastnily slavnostního vítání občánků na olomoucké radnici. Pro tuto příležitost si připravily krátké recitační pásmo s hudebním doprovodem zobcových fléten.