Úspěchy v přespolním běhu

V pátek 24. 9. 2021 se vybraní žáci 7. tříd zúčastnili okresního kola v přespolním běhu, které uspořádal DDM Olomouc a AK Olomouc.

Naši školu reprezentovalo 6 dívek a 6 chlapců a v konečného pořadí týmů chlapci obsadili skvělé 2. místo a dívky krásné 3. místo. Nejrychlejším závodníkem ve své kategorii se stal Jakub Sadílek ze 7.C. Všem účastníkům moc děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Iva Malá