Soutěž pojmenuj vánoční strom
Školní družina se již tradičně zapojila do soutěže „..pojmenuj vánoční strom“ vyhlášené Magistrátem města Olomouce. Děti nakreslily mnoho krásných stromečků a k nim připojily svůj návrh na pojmenování olomouckého stromu.
Teď už jen čekáme, jaké jméno stromečku bude komisí vybráno. Víme, že konkurence je velká, ale i přesto věříme, že se nám letos podaří uspět.

