Soutěž Masterchef
Koncem února proběhl ve školní družině již třetí ročník oblíbené soutěže MasterChef. Letošním tématem bylo Valentýnské menu pro 2 osoby, které děti připravovaly v týmech s důrazem na chuť i slavnostní prezentaci. Porota hodnotila nejen výsledný pokrm, ale také kreativitu a spolupráci soutěžících. Soutěž opět podpořila tvořivost, týmového ducha a radost z vaření. Vítězové se v polovině března podívají do restaurace Entrée, která se může pyšnit michelinskou hvězdou.


