Dne 12.5. se uskutečnila na naší škole soutěž pro žáky druhého stupně s názvem Fast&Curious, která prověřila nejen znalost anglického jazyka, ale taktéž jejich orientaci v digitálním prostoru.

Žáci dostali otázky v angličtině týkající se různých oblastí života ve Velké Británii a měli za úkol v co nejkratším čase vyhledat odpovědi na Internetu. Prokázali tak schopnost porozumění anglickému textu, ale také dovednost velmi rychle najít požadované informace. Žákům se velmi dařilo a právě rychlost nakonec byla rozhodujícím faktorem celé soutěže.

V kategorii nejmladších zvítězil Dominik C. , další příčky obsadili Jan Z. a Tobias K.
V prostřední kategorii se stal králem soutěže Adam F. následován Terezou K. a Andrejem H., přičemž všichni tři žáci zvládli kvíz se 100% výsledkem a o pořadí rozhodla pouze doba vyplňování.
V kategorii nejstarších žáků se na 1.místě umístil Michal Ch., další v pořadí byli Tomáš A. a Karolína K.

Všem soutěžícím děkujeme za účast a výhercům moc gratulujeme.

Mgr. Kateřina Skladaná