V pátek  15. listopadu se všichni prvňáčci těšili do školy o něco více než obvykle. Věděli, že je čeká výjimečný den s překvapením. Den, kdy měli svým starším spolužákům, paní ředitelce a paní zástupkyni předvést, co všechno se za dva měsíce ve škole stihli naučit.

   Jsou to prvňáčci šikovní. Zvládli už přečíst celou Živou abecedu, naučili se číst spoustu písmen, slov i krátkých vět. Také znají mnoho básniček, a dokonce dokáží i tančit.

   Tohle všechno svému publiku na Slabikářové slavnosti předvedli. Odměnou jim bylo uznání a vydatný potlesk od starších spolužáků.

  Pak už mohlo následovat očekávané překvapení. Všichni prvňáčci ukázali, že už zvládli pořádný kus práce, a proto byli oceněni velikou medailí. A protože na nich byla vidět chuť pustit se do poznávání dalších písmen, každý si odnesl svůj nový Slabikář.

   Děti se už teď těší na všechno, co si v něm přečtou a co nového se v něm naučí.

 

Vyučující 1. tříd

Kontakt

Základní škola Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace
Zeyerova 28/970
779 00 OLOMOUC

tel: 581 114 232
e-mail: info@zs-zeyerova.cz

Kalendář akcí

Ředitelské volno
28.06. – 30.06.2021

 

Letní prázdniny
01.07. – 31.08.2021