Na konci ledna se konal 49. ročník atletického závodu o nejrychlejšího běžce a nejlepšího skokana do výšky Olomouckého kraje. 

Závodu se účastnilo 12 vybraných škol včetně sportovních. Přestože naše škola mezi ně nepatří, dosáhla pozoruhodných výsledků. Naši žáci se stali nejlepšími ze všech zúčastněných škol. Karolína Lexová z 9.C skončila jako třetí nejrychlejší žačka Olomouckého kraje  a Martin Sedlák z 9.B nejrychlejším starším žákem. Svým časem na 60 metrů se dokonce probojoval na mistrovství České republiky. Ve skoku vysokém jsme také dominovali, když Jaroslava Glauderová  z 9.C a Radek Rozložník z 9.B zvítězili po vynikajících výkonech ve svých kategoriích. Naši školu dále reprezentovali Štěpán Schäfer, Ondřej Veselý a Vojtěch Kolomazník.  

Jiří Hampl

Kontakt

Základní škola Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace
Zeyerova 28/970
779 00 OLOMOUC

tel: 581 114 232
e-mail: info@zs-zeyerova.cz

Kalendář akcí

Recitační soutěž
Školní kolo, 2. a 3. ročníky
20. 2. 2019

 

Zeměpisná olympiáda
Okresní kolo, vybraní žáci
20. 2. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
21. 2. 2019

 

Slavnostní ukončení lyžování Rok s pohybem
Přihlášení žáci 2. ročníků, 8 – 12 hodin
21. 2. 2019

 

Myanmar
Vzdělávací pořad, kino Metropol
22. 2. 2019

 

Recitační soutěž
Školní kolo, 4. a 5. ročníky
26. 2. 2019

 

Olympiáda v anglickém jazyce
Okresní kolo, vybraní žáci
27. 2. 2019

 

Buď HIV negativní, chraň si svůj život
Přednáška, 9. B
27. 2. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
28. 2. 2019

 

Workshop
SŠ řezbářská Tovačov, 8. ročníky
28. 2. 2019

 

Den s knihou
1. stupeň
4. 3. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
7. 3. 2019

 

“Jak na seminární práci”
Tematická beseda, 9. A
7. 3. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
14. 3. 2019

 

“Jak na seminární práci”
Tematická beseda, 9. B
19. 3. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
20. 3. 2019

 

“Čas proměn”
dívky 7. ročníků
21. 3. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
21. 3. 2019

 

“Jak na seminární práci”
Tematická beseda, 9. C
21. 3. 2019

 

“Jsme parta”
Preventivní program, 2. AB
25. 3. 2019

 

“Jsme tým”
Preventivní program, 3. A
25. 3. 2019

 

“Jsme tým”
Preventivní program, 3. BC
26. 3. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
27. 3. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
28. 3. 2019

 

Doma a jinde (emigrace před 2. sv. válkou)
Zážitkový workshop, 9. B
29. 3. 2019

 

“Plavba po moři”
Preventivní program, 4. AB
1. 4. 2019

 

Zápis do 1. ročníků ZVZ

14:00 – 18:00
1. 4. 2019

 

“Plavba po moři”
Preventivní program, 4. C
2. 4. 2019

 

“Říkat ano, říkat ne”
Preventivní program, 5. A
2. 4. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
4. 4. 2019