Vykouzlit úsměv na dětských tvářích chtějí žáci VI. A, kteří se zapojili do celorepublikové charitativní akce Krabice od bot 2022. Tato sbírka, jejímž cílem je potěšit děti v České republice žijící v tíživé sociální situaci, má již dvanáctiletou historii.

Během týdne přinesli šesťáci za podpory svých rodičů pro stejně starou dívku a chlapce dárečky, které jsme pak zabalili a odvezli na sběrné místo. Odtud poputují pod vánoční stromeček a my doufáme, že jim udělají radost. „Jsem ráda, že jsme mohli jiným dětem poslat dárečky, aby i oni měli šťastné Vánoce. Je důležité si uvědomit, že každému by se měl splnit nějaký vánoční sen a že bychom měli myslet i na druhé,“ zhodnotily sbírku Agáta Marešová a Eva Andrýsková.