Jako každý rok na jaře proběhl sběr starého papíru. Žáci naší školy nashromáždili a přinesli přes 28 tun papíru, čímž překonali rekord školy. Nejlepšími jednotlivci byli vyhlášeni tito žáci:

Jednotlivci      
         
Pořadí Tř. Příjmení Jméno kg
1. I.A Holub Martin 801,0
2. V.A Gern Tadeáš 762,0
3. VI.A Čočková Kateřina 593,0
4. VI.A Barnetová Kateřina 586,0
5. VII.A Vlček Jan 500,0
6. II.B Mazač Vojtěch 480,0
7. IV.A Koštial Róbert 444,0
8. V.A Ederová Magdaléna 420,0
9. V.C Seichter Josef 413,0
10. V.C Otřísalová Lucie 400,0
11. II.C Pressfreund Erik 361,5
12. IV.C Šestáková Tereza 348,0
12. V.C Šesták Jakub 348,0
13. II.B Navrátil Daniel 343,0
14. III.B Chundelová Amálie 336,0
         

Prvních patnáct umístěných žáků dostalo pěknou odměnu v podobě poukazu do papírnictví  Asopol, nechyběla ani menší sladkost.

 

Mezi třídami bylo umístění následující: 

Pořadí Třída  kg
1. IV.A      2 440,5   
2. VI.A      2 059,0   
3. II.B      1 768,0   
4. III.A      1 653,0   
5. V.C      1 561,5   

 

Všem, kteří se zúčastnili, moc děkujeme a těšíme se na další sběrovou akci, která se bude konat na podzim 2018.

Poděkování patří také pomocníkům, kteří ve svém volném čase pomáhali.

 

                                                                          Mgr.Ivo Lošťák, Mgr.Vlaďka Lošťáková

Kontakt

Základní škola Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace
Zeyerova 28/970
779 00 OLOMOUC

tel: 581 114 232
e-mail: info@zs-zeyerova.cz

Kalendář akcí

Škola v přírodě
4. ročníky
28. 5. – 1. 6. 2018

 

Pythagoriáda
Okresní kolo
5. roč. – úspěšní řešitelé
29. 5. 2018

 

Pythagoriáda
Okresní kolo
Vybraní žáci 6. a 7. ročníku
29. 5. 2018

 

Ranč Kostelany u Kroměříže
Školní výlet, 1.A + 5.B
29. 5. 2018

 

Šerák + nocleh ve škole
Školní výlet9.B
29. 5. 2018

 

Rešovské vodopády
Školní výlet, 7.C
29. 5. 2018

 

Planetárium Brno + hrad Špilberk
Exkurze + školní výlet, 5. AC
30. 5. 2018

 

Odevzdání závěrečných prací
9. ročníky
31. 5. 2018

 

Plavání
2. ABC
31. 5. 2018

 

Den dětí
1.a 2. stupeň
1. 6. 2018

 

Ryzáček – Vyšehorky
Školní výlet, 3. AC
4. 6. 2018

 

Brno
Školní výlet, 8. B
4. 6. 2018

 

Zámek a ZOO Lešná
Školní výlet, 2. ABC
5. 6. 2018

 

Ostružná – Šerák – Ramzová
Školní výlet, 8.C
6. 6. 2018

 

Ostružná – Branná
Školní výlet, 8.A
7. 6. 2018

 

Plavání
2.ABC
7. 6. 2018

 

Ledovcová stezka
Školní výlet 3. B
7. 6. 2018

 

Velký Kosíř
Školní výlet, 7. A
7. 6. 2018

 

Hřbitov Neředín
Historická procházka, 9. B
8. 6. 2018

 

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků
16:00, tělocvična
11. 6. 2018

 

Čtení anglické literatury v Oxfordshop
7. A
12 .6. 2018

 

Ostrava – Svět techniky
Školní výlet, 6. B
12. 6. 2018

 

Plavání
2. ABC
14. 6. 2018

 

Hlubočky
Školní výlet, 7. B
14. 6. 2018

 

Horka – Olomouc
Školní výlet, 6.A
14. 6. 2018

 

Veletrh vědy a výzkumu
PřF, výběr žáků
15. 6. 2018

 

Obhajoby závěrečných prací
9. ročníky
14. 6. 2018

 

Vynálezy a objevy, co změnily svět
Výstava, 9. A
18. 6. 2018

 

Vitamínový den
Praktické ukázky lisování a ochutnávky ovocných šťáv
1. – 4. ročníky
20. 6. 2018

 

Plavání
2. ABC
21. 6. 2018

 

Den s knihou
Projektový den 1. stupně
22. 6. 2018

 

Exkurze Nošovice – pivovar, automobilka
Vybraní žáci 7. a 8. ročníků
22. 6. 2018