Jako každý rok na jaře proběhl sběr starého papíru. Žáci naší školy nashromáždili a přinesli přes 28 tun papíru, čímž překonali rekord školy. Nejlepšími jednotlivci byli vyhlášeni tito žáci:

Jednotlivci      
         
Pořadí Tř. Příjmení Jméno kg
1. I.A Holub Martin 801,0
2. V.A Gern Tadeáš 762,0
3. VI.A Čočková Kateřina 593,0
4. VI.A Barnetová Kateřina 586,0
5. VII.A Vlček Jan 500,0
6. II.B Mazač Vojtěch 480,0
7. IV.A Koštial Róbert 444,0
8. V.A Ederová Magdaléna 420,0
9. V.C Seichter Josef 413,0
10. V.C Otřísalová Lucie 400,0
11. II.C Pressfreund Erik 361,5
12. IV.C Šestáková Tereza 348,0
12. V.C Šesták Jakub 348,0
13. II.B Navrátil Daniel 343,0
14. III.B Chundelová Amálie 336,0
         

Prvních patnáct umístěných žáků dostalo pěknou odměnu v podobě poukazu do papírnictví  Asopol, nechyběla ani menší sladkost.

 

Mezi třídami bylo umístění následující: 

Pořadí Třída  kg
1. IV.A      2 440,5   
2. VI.A      2 059,0   
3. II.B      1 768,0   
4. III.A      1 653,0   
5. V.C      1 561,5   

 

Všem, kteří se zúčastnili, moc děkujeme a těšíme se na další sběrovou akci, která se bude konat na podzim 2018.

Poděkování patří také pomocníkům, kteří ve svém volném čase pomáhali.

 

                                                                          Mgr.Ivo Lošťák, Mgr.Vlaďka Lošťáková

Kontakt

Základní škola Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace
Zeyerova 28/970
779 00 OLOMOUC

tel: 581 114 232
e-mail: info@zs-zeyerova.cz

Kalendář akcí

Zájezd Slovensko
Vybraní žáci 2. stupně
15. – 18. 10. 2018

 

Bylinková pohádka
DDM Olomouc
1. AB
16. 10. 2018

 

Odpadová olympiáda
6. A
17. 10. 2018

 

micro:bit
Přihlášení žáci
17. 10. 2018

 

Plavecký výcvik
2. AB
18. 10. 2018

 

Exkurze Praha

9. B

18. 10. 2018

 

Burza práce a vzdělání
9. ročníky
23. 10. 2018

 

Setkání členů žákovského parlamentu
24. 10. 2018

 

Plavecký výcvik
2. AB
25. 10. 2018

 

Projektový den 100 let republiky

6. – 9. ročníky
26. 10. 2018

 

Plavecký výcvik
2. AB
1. 11. 2018

 

Plavecký výcvik
2. AB
8. 11. 2018

 

Plavecký výcvik
2. AB
15. 11. 2018

 

Osvětim
9. ročníky
19. 11. 2018

 

Plavecký výcvik
2. AB
22. 11. 2018

 

Scholaris
Přehlídka SŠ Olomouckého kraje
9. ročníky
22. 11. 2018

 

Plavecký výcvik
2. AB
29. 11. 2018

 

A silly bear
Divadlo AJ
4. a 5.ročníky
29. 11. 2018

 

Jack and Joe
Divadlo AJ
7. – 9. ročníky
29. 11. 2018

 

Plavecký výcvik
2. AB
6. 12. 2018

 

Předvánoční zájezd do Vídně
6. 12. 2018

 

Beseda k volbě povolání
Úřad práce Olomouc
9. B
6. 12. 2018

 

Beseda k volbě povolání
Úřad práce Olomouc
9. C
10. 12. 2018

 

Beseda k volbě povolání
Úřad práce Olomouc
9. A
11. 12. 2018

 

Plavecký výcvik
2. AB
13. 12. 2018