Ve středu 20. 2. 2019 se konalo školní kolo recitační soutěže pro žáky 2. a 3. ročníků. Soutěže se zúčastnilo celkem 15 žáků, kteří byli pečlivě vybráni z třídních kol. Každá třída měla tři moc šikovné zástupce a pro porotu složenou z učitelů bylo velmi těžké rozhodnout o vítězích, protože všichni byli dokonale připraveni. U všech zúčastněných byla zřejmá velká touha po vítězství, ale i tak proběhlo vše v příjemné a přátelské atmosféře.

O třetí místo se podělily Gabriela Sebránková (2. B) a Patricie Bártová (3. A). Na druhém místě se umístili Bianca Orji (2. A) a Daniel Baron (3. C) a první místo si s básní od Petra Nikla – Divňáci z Ňjújorku vybojoval Vojtěch Mazač (3. B). Vojtěch bude naši školu reprezentovat v okresním kole, které se uskuteční 6. 3. 2019. Držíme palce!

Nikola Zlámalíková

Kontakt

Základní škola Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace
Zeyerova 28/970
779 00 OLOMOUC

tel: 581 114 232
e-mail: info@zs-zeyerova.cz

Kalendář akcí

Jarní prázdniny
11. – 17. 3. 2019

 

“Jak na seminární práci”
Tematická beseda, 9. B
19. 3. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
20. 3. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
21. 3. 2019

 

“Čas proměn”
dívky 7. ročníků
21. 3. 2019

 

“Jsme parta”
Preventivní program, 2. AB
25. 3. 2019

 

“Jsme tým”
Preventivní program, 3. A
25. 3. 2019

 

Bücherwurm (knihomol)
Soutěž v předčítání německého textu,
vybraní žáci
26. 3. 2019

 

Den otevřených dveří
26. 3. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
27. 3. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
28. 3. 2019

 

“Jsme tým”
Preventivní program, 3. BC
28. 3. 2019

 

„Jak na seminární práci“
Tematická beseda, 9. C
28. 3. 2019

 

“Doma a jinde (emigrace před 2. sv. válkou)”
Zážitkový workshop, 9. B
29. 3. 2019

 

“Plavba po moři”
Preventivní program, 4. AB
1. 4. 2019

 

Zápis do 1. ročníků ZVZ

14:00 – 18:00
1. 4. 2019

 

“Plavba po moři”
Preventivní program, 4. C
2. 4. 2019

 

“Říkat ano, říkat ne”
Preventivní program, 5. A
2. 4. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
4. 4. 2019

 

Dopravní výchova
Semafor, 4.A
8. 4. 2019

 

Výměnný pobyt, Turecko
Erasmus+, vybraní žáci
8. 4. – 13. 4. 2019

 

První knihovnická lekce
Velikonoční zvyky a tradice
Knihovna Jungmannova, 1. B
9. 4. 2019

 

Dopravní výchova
Semafor, 4.B
9. 4. 2019

 

První knihovnická lekce
Velikonoční zvyky a tradice
Knihovna Jungmannova, 1. A
10. 4. 2019

 

Dopravní výchova
Semafor, 4.A
10. 4. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
11. 4. 2019

 

Dopravní výchova
Semafor, 4.B
11. 4. 2019

 

Dopravní výchova
Semafor, 4.C
12. 4. 2019

 

“Říkat ano, říkat ne”
Preventivní program, 5. B
15. 4. 2019

 

Vitamínový den
2. – 5. ročníky
16. 4. 2019

 

Souboj čtenářů
Online kolo, žáci 6. A
16. 4. 2019

 

Velikonoční prázdniny
18. 4. – 19. 4. 2019

 

Velikonoční pondělí – státní svátek
22. 4. 2019

 

Třídní schůzky

17:00 – 18:30
24. 4. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
25. 4. 2019

 

Dopravní výchova
Semafor, 4. C
29. 4. 2019

 

Svátek práce – státní svátek
1. 5. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
2. 5. 2019

 

Den vítězství – státní svátek
8. 5. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
9. 5. 2019