Oslavili jsme Den učitelů

V České republice patřil 28. březen vždy učitelům. Oslavoval jejich práci a poslání. Den učitelů připomíná odkaz Jana Amose Komenského a význam pedagogů pro společnost.

I když v posledních letech tento významný den upadá do zapomnění, přesto se i na naší škole najdou žáci, kteří nám ho připomenou. Ať už přáníčkem, sladkostí, nebo jen poděkováním napsaným na tabuli (všichni přece ví, že v takto významný den se nebude zkoušet ani psát test 😊).

Děkujeme všem, kteří si práce pedagogů cení.