Na konci školního roku se na naší škole pořádala každoroční sportovní akce pro třídy druhého stupně.

Den jsme odstartovali štafetou, u které jsme do konce nevěděli, jak dopadne. Žáci jednotlivých ročníků mohli reprezentovat svoji třídu v dalších aktivitách. Za jednotlivce vynikali při skoku dalekém, švihadle, shybech, střelbě na koš a stolním tenise. Společně mohli zabojovat ve volejbale, přehazované, vybíjené, skoku přes lano, fotbale, přetahování, nebo již zmíněné štafetě. Do vědomostních soutěží bylo zapojeno i logické myšlení a kreativita se hodila na vytvoření básně vystihující olympijský den.

Výsledky byly velmi těsné, ale stejně šlo o týmového ducha a příjemné strávení posledních školních dnů. Všechny třídy byly nakonec oceněny finančními poukázkami, které věnovalo žákům SRPŠ. Třídy obnos v hodnotě 1 000 Kč, 700 Kč a 500 Kč mohou využít na jakoukoli společnou akci.

Barbora Cupáková, Karolína Vejmolová, Natálie Šolcová, VII. A