Dne 17. 12. 2018 proběhlo školní kolo olympiády v anglickém jazyce. Žáci poměřili své síly v poslechu, gramatice a v práci s textem. Soutěžilo se ve dvou kategoriích, v kategorii I. A žáci 6. a 7. ročníku a v kategorii II. A žáci 8. a 9. ročníku. O postup do okresního kola se utkají v ústní části první dva z každé kategorie v lednu.              

 Pavlína Doležalová

 

Výsledky písemné části školního olympiády v AJ

Kategorie 8. a 9. ročníku (II.A)

Pořadí Jméno Třída

 

Body celkem

34

Poslech

14 bodů

Čtení

20 bodů

1.     místo Kováčik Jan 9. A 30 14 16
2.     místo Polzer Matyáš 9. B 29 12 17
3.-4. místo Knoflíčková Jana 9. A 28 13 15
3. – 4.  místo Dvorský Jonáš 8. A 28 11 17
5. – 7. místo Žižka Lukáš 8. A 27 12 15
5. – 7. místo Káfoněk Jan 8. B 27 12 15
5. – 7. místo Čapka Cyril 9. B 27 13 14
8. Zavadil Tomáš 9. C 25 10 15
9. – 10. Tauš David 8. A 23 12 11
9. – 10. Mazura Patrik 9. B 23 10 13
  Novák Robert 9. B 22 8 14
  Urban Filip 9. A 22 11 11
  Drahotuská Amálie 8. A 16 9 7
  Zelenková Monika 8. B 16 7 9
  Křížek Jakub 8. B 14 9 5
  Vlček Jan 8. A 12 3 9
  Kadlec Karel 8. B 11 5 6

 

Kategorie 6. a 7. ročníku (I.A)

Pořadí Jméno Třída

 

Body
1. – 2. místo Skladaný Lukáš 7. A 34
1.– 2. místo Dvořák Sarah 6. C 34
3.-4. místo Rožnovský Michal 7. B 32
3.-4. místo Polák Matěj 6. C 32
5. místo Kolisek Lukáš 7. B 30
6.-7. místo Zatloukal Vojtěch 7. A 28
6.-7. místo Skopalík Jakub 6. B 28
8.-9. Mareš Štěpán 6. B 25
8.-9. Hrtoň Antonín 6. C 25
10.-11. Oláhová Gabriela 6.B 24
10.-11. Vejmolová Karolína 7. A 24
12. Šolcová Natálie 7. A 23
13.- 14. Rosková Vendula 7. B 22
13.- 14. Dzurillová Ema 7. B 22
15. Skopal Jan 6. C 21
  Horáková Valerie 7. B 20
  Manová Daniela 6. B 19
  Gajdoš Antonín 6. B 19
  Sedlák Adam 6. C 16
  Rajnoch David 6. B 13
  Kubíčková Zuzana 6. B 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Základní škola Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace
Zeyerova 28/970
779 00 OLOMOUC

tel: 581 114 232
e-mail: info@zs-zeyerova.cz

Kalendář akcí

Plavecký výcvik
2. AB
17. 1. 2019

 

Skrytá nebezpečí internetu
Preventivní program
6. AC
17. 1. 2019

 

Rok s pohybem – lyžařská škola
přihlášení žáci 2. ročníku
21. 1. 2019

 

Zájezd Německo
World War II, Erasmus+

vybraní žáci
21. – 25. 1. 2019

 

Bubnování
interaktivní workshop
6. ABC + 7. ABC
22. 1. 2019

 

Exkurze
DOD SŠ strojírenská Lutín
zájemci z 9. ročníku
24. 1. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
24. 1. 2019

 

Rok s pohybem – lyžařská škola
přihlášení žáci 2. ročníku
28. 1. 2019

 

Dopravní výchova
Semafor, 4. A
28. 1. 2019

 

Olympiáda v ČJ
okresní kolo, DDM
vybraní žáci
28. 1. 2019

 

Dopravní výchova
Semafor, 4. B
29. 1. 2019

 

Soutěž v NJ
okresní kolo,
vybraní žáci,
29. 1. 2019

 

Dopravní výchova
Semafor, 4. C
30. 1. 2019

 

Olympiáda z M
okresní kolo
vybraní žáci
30. 1. 2019

 

Skrytá nebezpečí internetu
Preventivní program
6. B
31. 1. 2019

 

Rok s pohybem – lyžařská škola
přihlášení žáci 2. ročníku
4. 2. 2019

 

Buď HIV negativní, chraň si svůj život
Přednáška, 9. AC
4. 2. 2019

 

Čas proměn
dívky 7. ročníku
4. 2. 2019

 

Austrálie
Přednáška, 5. – 9. ročník
5. 2. 2019

 

„Kybešikana“
Preventivní program
4. ročníky
6. 2. 2019

 

Workshop, volba povolání
SŠ řezbářská Tovačov
8. ročník
6. 2. 2019

 

Den otevřených laboratoří
SGO, zájemci z 8. a 9. ročníků
8. 2. 2019

 

 

Rok s pohybem – lyžařská škola
přihlášení žáci 2. ročníku
11. 2. 2019

 

Myanmar
Vzdělávací pořad, kino Metropol
22. 2. 2019

 

Buď HIV negativní, chraň si svůj život
Přednáška, 9. B
27. 2. 2019