Nezapomenutelnou chvíli se špetkou napětí si v pondělí 9. dubna na naší škole opět zažili rodiče se svými dětmi, budoucími prvňáčky, kteří se zúčastnili zápisu do 1. tříd. I letošní rok byl v počtu zapsaných dětí hojný, čímž se tradice minulých let neporušila. Celkem bylo zapsáno 121 dětí, přičemž kapacita školy umožňuje přijmout do prvního ročníku pouze 60 žáků.

Zápis se nesl v duchu plynulosti a klidu, děti měly možnost si chvíli čekání zkrátit sledováním pohádek, či hraním deskových her. Rodičům čekání zpříjemnila káva a koláček, ovšem příliš rodičů si nově zavedenou kavárničku nemělo možnost odzkoušet. Čekací doby totiž byly díky nově spuštěnému rezervačnímu systému minimální. „Novinka rezervačního systému se velice osvědčila a určitě bychom v podobné organizaci zápisu chtěli pokračovat i v budoucnu,“ sdělila ředitelka školy Mgr. Vladimíra Švecová.

Na přijaté budoucí prvňáčky se budeme těšit v září nového školního roku.

Mgr. Ilona Rohánková

Kontakt

Základní škola Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace
Zeyerova 28/970
779 00 OLOMOUC

tel: 581 114 232
e-mail: info@zs-zeyerova.cz

Kalendář akcí

Beseda KHS – Škodlivost kouření 
8.B
St 01.12.2021

 

Konzultace s vyučujícími
ve škole, 14:00 – 16:00
1.12. 2021

 

Beseda KHS – Škodlivost kouření
8.C
Čt 02.12.2021